Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak? H küzdjem le?

Figyelt kérdés
a lényeg h a barátom már hívott párszor h fürödjek vele, de nem z h nem merek, de olyan fura érzés, h én jobban szeretk otthon fürdeni és máshol nem:( igaz azt mondta h otthon vagyok és a szülei és mindneki más ár alszik,de akkor sem, olyan nemtudom milyen, nem félek hanem ink h mit szólnak :(. pedig nem lenne semmi gond belőle meg meg sem tudnák, de akkor is. sztetek h küzdjem le ezt az érzést? szeretnék a barátomnak örömet h ha hív akk menjek vele fürödni. vki volt már ilyen helyzetbe?
2011. febr. 27. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy voltam a barátommal még az elején.Én ugyanígy voltam,gondolom némi önbizalom hiány miatt vagyis féltem.A lényeg az hogy ez megváltozott egy kis idő elteltével,nálam akkor is úgy volt hogy utána mentem be a fürdőbe őt előre küldtem és utána mentem be a zuhany alá vele.És akkor már minden jó volt.Most pedig már simán el megyek vele bármikor fürdeni hisz nincs mit szégyellnem előtte így szeret ahogy vagyok.

Próbáld meg ne gondolkodj,cselekedj.

Sok sikert!!

2011. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 F@nny válasza:

Sztem menjél el egyszer vele!

próbáld meg ennyi az egész!

2011. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
önbizalom hiány nincs hisz már több mint egy éve élünk nemi életet és látott sokszor, csak mondom ez a "mit fognka szólni" meg mindenkinek sztem otthon a legjobb és én ettől félek vagy ááh nrmtudom:(
2011. febr. 27. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi közel 2 év után jutottunk el oda, hogy elmentünk együtt fürdeni. Az hogy miért? Mai napig nem tudjuk...

Ő nálunk nem akart, én náluk nem akartam...


Aztán egyszer megtört a jég, elmentem fürödni, egy törölközőt a kezébe nyomtam és mondtam, hogy ha akar jöjjön, ha nem akkor feküdjön le pihenjen. S jött (a másik ötlet biztos nem tetszett neki).


Igazából szerintem ez olyan hülye szorongás, de valamikor a szülők is biztos fürödtek együtt.


Mi már megoldottuk a problémát, közös albérlet így akkor, zuhanyzunk együtt amikor csak akarunk.

S NAGYON JÓÓÓÓÓ! Ne várjatok, próbáljátok ki, a szülők már tudják, hogy ez természetes. Meg most ha pl. több napig ott lennél, akkor nem fürödnél...?

2011. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!