Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért csak a gyökrekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért csak a gyökrekre buknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így ment....,de nyugi... idővel a sok hülye p*csa mindig ráb*szik.
2011. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
azért mert te egy zöldszemesostoros és egy placenta keveréke vagy.:) meg gyerek mert általánosítod a nőket.nem való még neked egy nő se:))
2011. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon benéztél, én csávó vagyok
2011. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem is neked szólt a szöveg 3/4-e. de amugy ha nem is ismersz, és nem is tudod hogy nézek ki, akkor nem kéne at mondani hogy ronda vagyok. sajnos az ilyen töketlen barmokkal van tele a világ, mint pl: te.
2011. febr. 27. 20:56
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem mégis összejön, neked mégsem jön össze...
2011. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

kimondta neked hogy nekem nem jön össze?

nem azért írtam ki a kérdést mert 1 szerencsétlen b@lf@sz vagyok, hanem csak a véleményekre voltam kíváncsi nagyokos. meg már nagyon elegem van ebből a sok szájhősből, de ha bajban van a lány akkor, akkor ti nem is ismeritek őket.

csak együtt vagytok vele hogy legyen 1 pár jó éjszakátok! nem tudom mi a menő ebben. de mind1, nem az én dolgom hogy nem tudjátok mi is az igazi kapcsolat fiú és lány között. legalább ha bajban van a barátnőtök, akkor védjétek is meg, ne csak akkor legyetek ott a helyi b@sszájb@ amikor még meg se, vagy amikor már megtörtént a probléma...

2011. febr. 27. 21:53
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem menőség kérdése... csak minek ennyi idősen házasodni?
2011. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok még házas! szzptemberbe leszek 18. :D
2011. febr. 27. 21:57
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdezö, teljes mértékben egyetértek veled! Sajnos, sok lány elég naiv és késön veszi észre, hogy kivel is van együtt...

20/L

2011. febr. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

ott a pont.


és még annyit szeretnél mondani hogy, ha valaki valami rossz szótszól rólam, tehát trágárkodik (még a fedett szavakat is beleértve), vagy valami rosszat mond a külsőmről úgy hogy nem is tudja hogy nézek ki, annak a válászát minden várakozás nélkül jelentem a webmastereknek. köszönöm hogy elolvastad. :)

2011. febr. 28. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!