Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme kuzdeni érte, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kuzdeni érte, ha még túlságosan éretlen egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
A pasim, akinek én voltam az elso komolyabb baratnoje, elhagyott, mondván, hogy már nem szeret, és nem tudja mit akar... nem tudja mit kell megtenni egy kapcsolatért, hogy mukodjon, mert még nagyon éretlen. Epp ezért nem tudom, hogy van e egyáltalán értelme kuzdenem érte.
2011. febr. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elhagyott nincs :) Had kapjon még pofonokat ;)
2011. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norb66 ***** válasza:
Nincs értelme.
2011. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nincs értelme! majd rájön mit veszített..:)
2011. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem is :) barátomnak én voltam az első barátnője,és ő se érett még egy kapcsolathoz,persze,én nagyon szeretem még midnig,de nem fogok érte küzdeni! majd rá jön egyszer,h mit rontott el
2011. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!