Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Nem akarom elveszíteni se de nem bírom így sem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 1 éve vagyok együtt a párommal.De úgy érzem mintha az utóbbi időkben kicsit távolodnánk el egymástól.Sajnos a pocsék félévim miatt el lettem tőlle tiltva,így heti egy talizás lehet csak és én nem mehetek át hozzá csak ő jöhet! Az az jelenti hogy általába pénteken este 8-9 körül át jön itt alszik aztán délelött 11 körül lelép! Ilyenkor úgye kihasználjuk az estét,de néha azt érzem hogy ha jön is csak a szex miatt. Én nem akarok egy olcsó ribanc lenni! Nekem szükségem lenne egy kis törödésre.Mivel nem a a szüleimmel lakom hanem a nagynénémmel így nem túl fényes a családi hátterem! És lehet hogy akkor tőlle akarom megkapni azt a szeretetet is,amit itthon nem kapok meg? Ez lehetséges? Az elmúlt pár napba sokat veszekedttem vele,most kijött belöllem minden ami eddig zavart! De lelkifurkám lett miatta és ezért hétvégén kárpótolttam.Valojában nem tudom mi van bennem! Foggalmam sincs hogy szeretem e még őt vagy sem! És csak jár az agyam hogy lehet most csak egy hülye gondolat ez! Szerintetek mit tegyek?


2011. febr. 27. 13:17
 1/5 Norb66 ***** válasza:

Az a baj, hogy kárpótoltad (gondolom szexel), mert így csak egy kitörésnek veszi, nem komoly dolognak. jól tetted hogy elmondtad, de meg kellett volna várnod még lép, nem azonnal megbánni amit tettél is kiengesztelni, mert így nem veszi se ezt a dolgot, se téged komolyan. Egyébként igen, az lehet a "baj" hogy minden szeretet tőle akarsz megkapni. Sőt igazából egyáltalán nem baj, inkább a pasiddal van baj. Ha ilyen hagyd el, nem érdemel meg téged.

Kérdezz rá hogy mire jutott ezzel kapcsolatban.

2011. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez is kavarog bennem hogy elsiettem a kárpotlást!! Mert így tényleg nem bánja meg! Konkrétan most is az volt hogy haza ment szomabt délután kettő körül azzal a cím szóval hogy kocsit kell szerelnie és tanul! Ennek ellenére egyiket sem tette! Aztán még beszéltünk és montta hogy egyik haverjával kicsit kinéz a kávézóba, ez volt talán 6 óra körül! Erre ma reggel hívttam és kiderült hogy ő hajnali 3 ig kint volt éselujságolta hogy a Krisztivel(egyik közös ismerösünk)akart közös képet csinálni,de a Kriszti mondta hogy ne mert ő nem akar velem össze veszni meg egyebek! Szóval ő szarik rám! Én meg este fél 11 ig várttam hogy hívjon miközben ő jót bulizgatott! Én 18 ő meg 23..és nem tudom mi lenne tényleg a helyes..De köszönöm a válaszodat kedves válaszoló!! :)
2011. febr. 27. 13:33
 3/5 Norb66 ***** válasza:
Nem feltétlenül a legrosszabbra kell gondolni. Lehet hogy tényleg kocsit akart szerelni és tanulni, csak őt se hagyja nyugodni az amit mondtál neki, ezért nem tudott tanulni. Ami a legvalószínűbb az-az hogy most nehéz korszakot kell átvészelnie. Ha 23 éves és még tanul, akkor gondolom nem holmi izomagyú idióta kisp*cs, hanem rendes komoly ember. Ez esetben tényleg csak sok a problémája és a stressz ami éri, ezért van szüksége kikapcsolódásra. A baj az, hogy te ebben pont nem segítesz neki, ha nem még te is jössz neki a problémáiddal. Nem ismerem a párodat, de lehet most egy kicsit több szeretetre és megértésre lenne szüksége, mert így csak a problémák és a felhők gyűlnek a feje felett. Jobb lesz ha ezt megbeszélitek, rákérdezel hogy mit miért tett, és hogy van-e valami gondja.
2011. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy igazad van! Én tényleg nem vagyok az a panaszkodos típus.de múlkor nagyon kijött belöllem, és akkor bocsánatot is kértem tőlle,de csak anyit mondott hogy örül hogy ezt elmondttam neki.Akkor mondttam neki én is hogy ha van valami problémáj aszóljon nyugodttan,de olyan mit ha ő sosem akarna nekem elmondani semmit! És ilyenkor kicsinek érzemn magam mellete hogy én nem tudok neki segíteni! És én megérttem hogy kikapcsolodni ment és díjjazom hogy elmondtta csak nem értem hogy miez ,,közös kép a csajokkal meg tök jó illata volt és rajtam volt a sálja..."Érezze jól magát csak bántó hogy így csajozik is.. Nah de mindegy. :( Köszönöm még 1x!
2011. febr. 27. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem rendeződnek a dolgok. De egyébként a heti 1szeri találkozás nagyon kevés!!!!!!!!!Nem is tudom, hogy bírjátok ki!!??

Sztem ebből is adódhatnak a gondok köztetek.

2011. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!