Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még innen visszaút?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne, sajnos nem bírom elfelejteni. =(

Fél éve szerelmes vagyok 1 lányba, de állítólag ő is belém volt esve, és az egyik barátnője kérdezte meg tőlem, hogy bejön-e nekem. Nem mertem megmondani neki hogy szeretem, mert azt hittem hogy ezt csak a barátnője kérdezi, de utána kiderült hogy a lány mondta neki hogy kérdezze meg tőlem. Utána én mondtam el neki, és akkor közölte velem hogy már összejött 1 pasival. Azóta már szakítottak. Azután azt mondta hogy lehet köztünk valami, de utána pár nappal rá azt mondta hogy csak barátnak tud elfogadni. De most van 1 másik pasi akivel lehet hogy összejön. Mit tegyek hogy újra szerelmes legyen belém a lány?


2011. febr. 27. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy lány sem ér annyit, hogy futkorássz utánuk. Sajnálom, jobb, ha lemondasz róla.
2011. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond hogy nem bírok lemondani róla. Bármivel próbálkoztam nem megy az hogy elfelejteném.
2011. febr. 27. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha nem érdekled.

Egy olyan pasi, aki csak üzenget, meg vágyakozik, de ahhoz nincs mersze, hogy odaálljon elém, hogy tetszek neki, és randira hívjon, nekem se kéne. :S

Ezt eltöketlenkedted, majd legközelebb.

2011. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Látom nem érted a kérdésem.

Utána én személyesen mondtam el neki, és akkor közölte velem hogy már összejött 1 pasival.

2011. febr. 27. 11:01
 5/9 Norb66 ***** válasza:
Biztos hogy szerelmes beléd, de nem annyira mint azelőtt. Nem esik jól senkinek sem ha visszautasítják, márpedig te legelőször elutasítottad azzal hogy nem merted elmondani a barátnőjének. Ez rossz érzés, és ahhoz a rossz érzéshez te fűződsz, nem fogja elfelejteni. Ha azt mondta hogy csak barátként fog tudni elfogadni, akkor nincs mit tenni. Legyél a barátja, úgy is sokat lehetsz vele, sőt sokat is leszel vele mivel ő is szeret még téged, és így meg van rá az esély hogy beléd szeret újból és összejöttök. A remény hal meg utoljára! :) Tarts ki!
2011. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nemérdemel megtéged.. aki így váltogatja a pasijait annak gratulálni tudok az agyszintjéhez..

Felejtsd el és mondogasd hogy jobbat érdemelsz:))

2011. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öld meg a másik pasit.

Nem viccelek.

Hívd meg 1 sörre, aztán az üres üveggel bumm a fejbe! bumm, bumm, bumm!

Vágd le a végtagokat, és a fejet, hogy a rendőrség ne tudja azonosítani, és a torzó hulla testét dobd valami tóba, folyóba, medencébe.

Aztán egy maró anyaggal most szét a végtagokat, és a fejet.

Higítva sósav kiváló, de ne a te kádadban csináld lehetőleg.

2011. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@20:43: a csontja megmarad a sósavtól nem? akkormár egyékmeg a disznók.



a kérdezőhöz: nem létezik lehetetlen. kérdés mit akarsz. ha a lányt, akkor ne gyik-ozz, hanem ötletelj, hogyan tudod elhívni ide-oda, kettesbe lenni vele stb. ha meg akarod szerezni, meg akarod tudni, taktikolni kell. kérdés mit akarsz, mert mindegyikhez más taktik kell.

2011. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

@20:43 hát azért megölni nem akarom. de lehet hogy kiosztanék neki 1 pár darab pofont :D


@20:54 elhívtam moziba. már csak ötleteket kérnék, hogy mit nézzek meg vele. : )

2011. márc. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!