Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelt kérdés
20éves vagyok és 34 éves barátom van.Még nem mutattam be szüleimnek annak ellenére,hogy 1,5 éve együtt vagyunk.Mit fognak szólni hozzá?
2011. febr. 27. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyenek a szüleid, de felnőtt nő vagy, ha szeretitek egymást, nem hiszem, hogy lenne ellene kifogásuk.
2011. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Neked kell szeretni, nem nekik.
2011. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon meg lepődnek majd.. főleg azért, mert eddig titkoltad a kapcsolatot.


Persze biztos volt okod rá, de szerintem nem fognak rögtön a nyakadba ugrani. :/

2011. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magát a kapcsolatot nem titkoltam, tudják,hogy van valakim.Kerültem a kor kérdéseiket és eddig nem éreztem úgy,hogy be kellene mutatnom.
2011. febr. 27. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
De mért olyan nagy baj, ha 34 éves? Egy érett férfival jársz, nem pedig egy múmiával. És abban sincs semmi kivetni való, hogy másfél év után "csak" most mutatod be. Eddig nem érezted, hogy be kellene mutatni a szüleidnek, hanem most ért meg rá a kapcsolat, ennyi. Szerintem semmi különöset nem fognak szólni hozzá.
2011. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem nem lesz gond a korkülönbség.Néhány haver furán nézett mikor megtudta hány éves a barátom.
2011. febr. 27. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy benneteket nem zavar a korkülönbség. Hogy ki mit gondol azt meg személy szerint én le szoktam sz@rni.


Én pl egy nálamnál 13 évvel idősebb nőbe voltam szerelmes. Persze anyámnak volt egy arca mikor megtudta, de ennyi. :D

2011. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!