Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm apja meg fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm apja meg fogja tudni hogy le feküdtem a lányával! Mit csináljak? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem akarok hazudni se mert utálok de azért ez kicsit meredek! Nem is félek egyébként csak attól hogy véget vetne a kapcsolatnak! Én 17 vagyok! A barátnőm 14!
2011. febr. 27. 09:52
 1/9 anonim válasza:
100%
És az mért baj? egyszer meg kell tudnia nem? inkább most mondjatok meg mint madtol tudja meg...
2011. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát egyrészt a te hibád! Mért nem keresel korodbelit, most miattad a kis 14 éves csaj,ribanc lett! Grarula! Meg is érdemelnéd ha véget vetnének a kapcsolatotoknak!

Férfiak!!! *** csak a farkuk után mennek! -.-* szánalmas vagy kisapám!

2011. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
'Na gyere öreg, rendezzük le!' aztán meg rúgd hasba vagy nemtom
2011. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljél rám! Nem is ismersz minket! Nem csak én voltam benne az egészbe mert nem csak én akartam! És szerintem meg nem a farkam után megyek csak mert nagyon szeretem és négy hónap után feküdtünk le! És amúgy meg nem lett ribanc és nem is lesz soha mert ezerszer normálisabb mint akármelyik korombeli lány!
2011. febr. 27. 10:05
 5/9 PT-Daniel ***** válasza:
54%

Meghallgatod, udvarias es targyilagos maradsz.


A legjobb valasz, ha egyszerüen azt mondod: "Mert nagyon szeretem."

De ezt csak akkor, ha valoban igy van!

Elözö kommenttel nem ertek egyet, hogy attol lesz ribanc egy lany, ha 14 evesen lefekszik. Ez nagyon függ a körülmenyektöl es attol, hogy ö ezt milyennek eli meg. En is ebben a korban feküdtem le elöször lannyal. Igaz, ott pont forditva volt, mert a lany volt 17. Nem erzem, hogy ettöl - mi is a ribanc ferfi megfelelöje? - mondjuk szoknyavadasz lettem volna.


26/F

2011. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Norb66 ***** válasza:
49%
Miért kéne bármit is mondanod? Vagy miért baj ha megtudta? Ő ismeri a lányát és tudja hogy nem felelőtlen, ha komoly a kapcsolatotok. Nyilván nem fog neki örülni mert a szüzesség elvesztésével egy csomó más dolgot is elveszt a lány (úgy szokták mondani hogy a gyerekkorát), de ha vigyázol rá (nem csak szex közben) megbékél majd az apja.
2011. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Meg próbálom normálisan megbeszélni a dolgokat! :D
2011. febr. 27. 10:22
 8/9 fegyvernepper ***** válasza:
100%
emigrálj Japánba... vagy fegyverkezz fel, kevlárt és gépkarabélyt ajánlok...
2011. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10:11 ribanc férfi megfelelője: KURAFI!
2011. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!