Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves, segítőkész, odafigyelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, segítőkész, odafigyelő srác vagyok. Ennek ellenére miért nincsenek se barátaim, haverok, barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve meghalt mamám és ahelyett, hogy mellém állt volna, inkább elfordult tőlem mindenki, az akkori barátaim is, röviden azóta nem járok bulizni meg úgy sehova se, egyedül akkor lépek ki a lakásból, ha leviszem a kiskutyám, aki az egyetlen barátom maradt azóta. Ja és nem beszélek senkivel a családomon kívül msn-en se....mi lehet a gond?
2011. febr. 27. 00:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Benne vagyok :)):D
2011. febr. 27. 00:22
 12/23 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi nem láttam a kérdést de itt a válasz: F/19
2011. febr. 27. 00:23
 13/23 A kérdező kommentje:
"00:13" - Szerintem meg pont az ilyenekkel kéne barátkozni mindenkinek, mert ahogy én észrevettem a bunkó emberek akárkit megkapnak :S:((
2011. febr. 27. 00:30
 14/23 anonim ***** válasza:

Tudod, ami történt, azután teljesen érthető, hogy zárkózottabb lettél. Sajnos akit eddig a barátodnak tudtál, az mind csak olyan érdekbarát volt, aki addig van melletted, ameddig neki jó. :S Valódi, igaz barátot keveset talál az ember.

De hidd el, ugyan nem lesz könnyű, de előbb vagy utóbb ezen a nehéz időszakon is túl tudsz majd lépni, és majd újra tudni fogsz bulizni, csajozni, stb.

2011. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Látom azért vannak még megértő emberek is :)

Én is ezt remélem hogy egyszer vége lesz, de ha nem is találkozom, meg nem beszélek senkivel, akkor hogyan :(

2011. febr. 27. 00:39
 16/23 A kérdező kommentje:
És az a gáz, hogy annak ellenére hogy milyen fiatal vagyok...(csak 19) már többször gondoltam emiatt az öngyilkosságra is és kb havoonta 1-2-szer mostanában is gondolok...
2011. febr. 27. 00:40
 17/23 anonim ***** válasza:

Velem ha gondolod beszélhetsz.. hasonló időszakon én is átmentem már, és bár nem volt könnyű, meg sokáig tartott, de sikerült helyreállnom.

F/27

2011. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti jól esne pár jó tanács, ami tényleg hasznos is :)
2011. febr. 27. 00:47
 19/23 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire tudok hasznos tanácsokat adni, nem tudom, de amit tudok, megteszek. Aztán ha jobban leszel, elrángatlak valami buliba, ahol ha majd tapadnak rád a csajok. :P

Szóval ha gondolod, írj privátot, aztán emailezhetünk.

2011. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy senki nem akar egy magába forduló depressziós emberrel spanolni.
2011. febr. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!