Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért számít ez nállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért számít ez nállatok annyit?

Figyelt kérdés
Ha van egy olyan lány a környezetetekben aki tényleg szerelmes belétek, nem kicsapongó fajta, nem iszik, nem cigizik, aranyos, kedves, vicces, nam plázacica, népszerű, de nem nyalja fényesre mások seggét, szép arcú, és ami egyetlen baj velehogy van rajta felesleg és így nem felel meg a trendnek. Ez nektek 15 évesen annyira fontos?? Még akkor is, ha az olyan kaliberű lányok rá se néznek.
2011. febr. 26. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokadlagos.. egy kicsit molettebb csaj is lehet szép és egy vékonyabb is lehet egy hányinget.. összkép a fontos..
2011. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves lány vagyok, de szerintem egyáltalán nincsen hátrányban az akin van egy kicsi felesleg. Akin sok az már igen, de ez ellen tehetne is az illető ha akarna.
2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok fiu szereti ha a nője nem egy csontkollekció

speciel én azt szeretem ha egy nőn van fogni való persze ne legyen dagadt én az olyan lányokat szeretem akinek a testtömeg indexe 22-30-ig terjed

így tudod kiszámolni

ha mondjuk 1,82m 78kg

1,8*1,8=3,24 78/3,24=24,07

testömeg index 24,07

2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

pár éve rajtam is volt egy kis felesleg (kb 10kiló..) és lefogytam..nem a fiúk miatt az egy más történet. akkoriban semmilyen kapcsolatom nem volt a fiúkkal..nem piszkáltak semmi.de az a fiú aki után rohantam észre se vett... azóta mint már írtam lefogytam és..mintha minden egy csapásra megváltozott volna.és néha ha felöltözök és szépen kifestem magam ugy érzem mindent kihoztam magamból. és ma már másképp néznek rám a fiúk és lehet hogy ez nem a kilók miatt van hanem mert egyszerűen más a kisugárzásom:) és jól érzem magam a bőrömben:) pedig még mindig nem vagyok egy nád szál még mindig van rajtam kb 3 kiló felesleg.ezzel azt akartam mondani hogy talán látszik rajtad hogy te sem vagy elégedett magaddal(persze az ember sose lesz) de néha kell éreznünk hogy megütjökk azt a bizonyos mércét amit felállítottunk magunknak!

és ha van kitartáod akaraterőd, akkor próbálj lefogyni!lehet hogy éppen csak az önbizalmad nem elég:)

2011. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Figyelj, én pont hogy nem szeretem a vézna csajokat :)

szerintem Azok néznek ki jól akiknek szép az arcuk nem hájas de nem is beesett. Szóval a 2 között. Aki cigizik vagy keményen iszik azzal amúgy se jönnék össze semmikor se.

A trend az hülyeség:D

2011. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zeiksz válasza:
Ez egy örökzöld téma, szóval gondoltam én is benevezek így 31 évesen :) és rizsázhatnék, hogy várd meg az igazit, meg ne csüggedj, nem vagy elkésve semmivel, inkább tanulj, meg ilyenek, de ez szar duma, ami annak idején nekem sem segített. Inkább azt mondom, hogy tanuld meg leszarni azt aki nem vesz észre, nem csak azért mert nem érdemel meg, hanem azért mert az élet túl rövid ahhoz, hogy felesleges dolgokkal *** el az ember az idejét :) (Tudom: szerelmes vagy. Hidd el: elmúlik az.) Kívánom neked, hogy megtaláld a méltó partnered.
2011. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!