Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk,és nekem nagyon tetszik!Azért mert,olyan különleges és mert,nagyon jól néz ki!

Próbáltam már a padtársával barátkozni,az bevált,és azt mondta a padtárdsa hogy megkérdezte hogy mit gondol rólam ő azt válaszolta hogy nagyon vicces és jófej!:)

Eddig jutottam mert mostanában nem annyira foglalkozik csak a barátaival!:(

DE légyszi tanácsokat kérek!!Előre is nagyon nagyon köszönöm!!!!:D


2011. febr. 26. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor menj oda a padtársához ha a fiú is ott van vele és akkor úgyis be kell mutatkoznotok egymásnak ha nem ismeritek egymást ha pedig igen legalább vele is beszélhetsz egy kicsit
2011. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Norb66 ***** válasza:
A gond ott kezdődik hogy a padtársával barátkozol. Nem jó ötlet, mert így a fiú azt hiheti hogy bejön neked, és neki nincs semmi esélye. Ami ugyebár nem igaz, mert neked ő tetszik és nem a padtársa. alapesetben a fiúnak kell kezdeményeznie, de úgy látszik ezt nem teszi meg, vagy mert nem tetszel neki (annyira) vagy nyuszi. A legjobb lenne ha a padtársát arra kérnéd meg hogy üljön el onnan szünetben, így odaülhetsz mellé beszélgetni :) Kérhetsz tőle leckét pl. De először azt kéne kideríteni hogy tetszel-e neki.
2011. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó,megfogadom,csak egy szó:a padtársa lány :D

semmibaj a félreértésért,az én hibám.:D

2011. febr. 26. 18:13
 4/8 A kérdező kommentje:

már azóta nagyon jó barátok lettünk,és nem hinnétek de egyszer (van egy olyan óránk hogy tánc és dráma)na azt kellett csinálni hogy párokat kellett alkítani és megfogni a kezét...és tovább.Na a lényeg az hogy engem választott,és megfogta a kezem :)

Nagyon jó volt mert utána megint engem választott...

Szerintetek,bír engem?Vagy ez jelent valamit?

2011. márc. 28. 15:00
 5/8 anonim válasza:
szerintem nem kéne osztálytárssal járni...
2011. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Félénk, de jól haladtok. Ha tudod, bátorítsd. Hozd olyan helyzetbe, hogy csak ketten legyetek. Szerintem felszabadultabb lesz!
2011. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mit tegyél mért tőlünk kérdezed 14-15 évesen nem ezzel kéne foglalkoznod.


De hogy igazad legyen itt a tanácsom beráncigálod valahová és bő nyállal lesz*pod,ez tetszeni fog a fiunak is és ráadásul egyel többen lesznek a tinik*rvák,tisztelet a kivételnek.

ohh yee :D

2011. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem lennél neki valameilyen szempontból vonzó, akkor nem téged válaszot volna több alkalommal is;)

Amugy szerintem egy fiú kezdeményezzen ne a lány, szóval nyugott legyél, várd ki míg eljuttok odáig :) Sok szerencsét :D

(elárulom csak itt csak neked, hogy én is így vagyok egy fiúval, aki kicsit félénkebb :)

2011. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!