Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mennyire bejön nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon bejön nekem... néha beszélgetünk, de semmi komolyabb... elmondjam neki, hogy bejön nekem vagy inkább tartsam meg magamnak? :$ nem tudom mit tegyek... segítsetek. :(
2011. febr. 25. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, inkább legyél vele jóba, nagyon jóba, és akkor, ha akar valamit úgy is lép.
2011. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, fiú vagyok.

Sosem vonzottak igazán azok a nők, akiken látszott, hogy oda meg vissza vannak értem, és még csak meghódítani sem lehet őket rendesen, mert egy mosolytól elolvadnak. Imádom a kezdetben jéghideg, tartózkodó nőket, akiket lassan, megfontoltan kell megközelíteni, lépésről-lépésre meghódítani. A finom bort se húzza le az ember egy hajtásra, azt kortyonként kell élvezni.

2011. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Találj ki valami témát, filmek, zenék, sportok, hobbik, stb... Legyél kedves vele, mond neki hogy "kedves vagy". Nem kell nyomulnod, ezért jobb lassan haladni felfele:)
2011. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mosolyogj, próbálj a közelében lenni a suliban, nézz a szemébe, próbálj a közelében lenni.
2011. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!