Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!? Ha láttok egy jó srácot.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!? Ha láttok egy jó srácot.

Figyelt kérdés
Ha láttok egy jó srácot miközben a barátotok ott van mellettetek(tegyük fel még friss kapcsolat, vagy nem épp a legjobb, vagy csak szerelem első látásra a másik srácra értve :) ), a jó sráccal próbáltok flörtölni, vagy próbáljátok felhívni magatokra a figyelmét a srácnak? És ha igen miért?
2011. febr. 25. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha barátom is ott van,akkor nem flörtölök senkivel,akármennyire is tetszik az illető.A figyelmet próbálom felhívni magamra,egy bizonyos szintig,úgy,hogy a barátom lehetőleg ne vegye észre.:D

Fogalmam sincs,hogy miért.Csak úgy.:D

2011. febr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kapcsolatom a párommal, de már 2 éve együtt vagyunk. Ha látom hogy egy srácnak bejövök, vagy nekem tetszik vki, rámosolygok (persze csak buliban szoktam). Pusztán azért, mert jól esik az önbizalmamnak, hogy kellenék még másnak is. Persze ha odajön a srác (van hogy odajön mikor a párom kimegy pl mosdóba) rögtön elküldöm, semmit nem akarok tőle.
2011. febr. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bitch alert
2011. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mert nem vagyok olyan bunkó.De a fiatal kis pi*sák még ezt szokták csinálni:)))Ha van barátom akkor vele foglalkozok a többi pasira meg teszek magasról!!!
2011. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy soha nem csalnám meg a párom.

De én azt szoktam mondani, hogy a párkapcsolattal hűséget fogadtam, nem pedig vakságot :)

Jah és nem vagyok tini pics@. Még csak rib@nc sem. Peace ;]

2011. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!