Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, eddig még nem volt senkim, de most nagyon megtetszett a szobatársam barátnőjének évfolyamtársa.

Nincs barátja, eléggé félénk lány. Még soha nem beszélgettünk. Nem tudom, hogyan kéne próbálkoznom nála?


2011. febr. 24. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb találkozol vele, hívd meg ebédelni. Nem kell ezt túlbonyolítani.

Ha nem találkozol vele, akkor vhogy érdeklődd meg vmelyik elérhetőségét (facebook, msn, skype stb.).

2011. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudd meg mi az érdeklődési köre, és abban a kategóriában hívd el valahova mint barát egyenlőre, aztán egyre többször teszed ezt, míg végül kialakul aminek ki kell:)
2011. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is lehet ,hogy a szobatársad a barátnője, ő meg te négyen elmentek egy programra. De ne ebédelni menjetek, az aszexuális.
2011. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jön veled szembe,(bárhol)akkor próbálj neki köszönni,és mosolyogni!!Mert ha bambán nézel rá és köszönsz,az borzasztó!!hidd el én csak tudom milyen ha bambán néznek rád!Tehát köszönj és mosolyogj!Hidd el később egyre többet fogtok beszélni!:D
2011. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!