Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátoknál normális?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerem. Legjobb barátok lettünk. Nameg osztálytársak vagyunk (itt ismerkedtünk meg). 2 hónap után felhívott magához, hülyéskedünk azóta is feljárok hozzájuk, szoktunk egymás ölébe ülni, néha ölelés, ha olyan van akkor puszi, van hogy rácsap a fenekemre vagy combomra, (egyszer felelsz vagy mersz közben olyanokat kért hogy vegyem le a pólóm meg ilyenek...), sokszor keres telefonon, felhív magukhoz, keresi a társaságom, meg állandóan piszkál mint a dedóban...ugye ez még csak sima barátság. amúgy 15 évesek vagyunk, időnk 85-90%át együtt töltjük, és nincs párkapcsolata egyikőnknek sem. többiek szerint együtt vagyunk, meg már anyámék is ezt hiszik, meg ma siettünk és úgy köszönt el hogy: szeretlek szia.meg tagnap fennt voltam nála és akkor nagy komolyan mondja hogy majd szeretne vmit kérdezni tőlem, de végül nem mondta mit. csak azért furcsálltam mert nem szokott ennyire ködösíteni. arra is simán rákérdezett eddig hogy van e pasim meg ilyenek mostmeg mint akit feleltetnek
2011. febr. 24. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy normális e, nincs lány barátom.

De sztem többet akar.

2011. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális! :)))

De szerintem is többet akar! :))

20/L

2011. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát igazság szerint nem olyan fiú lány barátság ez hogy néha néha dumálunk hanem téll nagyon sok időt vagyunk együtt. ha meg többet akar miért nem mondja?
2011. febr. 24. 17:57
 4/13 Norb66 ***** válasza:

Nekem bőven beleférne, de ez ami köztetek van nem pusztán barátság :D Valld be hogy bejön neked, mert az hogy te bejössz neki az egyértelmű :)


Azért nem kérdezi meg, mert nem meri, mert fontos neki az a dolog. Amúgy ha tippet akarsz, a szexről fog szólni a kérdés :) De ha nem is mindenképp arról hogy mit érzel iránta, vagy hogy mi lesz ebből, vagy talán randira akar elhívni. Csak nem akarja elszúrni/tönkretenni a barátságotokat, tönkretenni egy buta kérdéssel amit később nagyon megbánna. Ha szereted add tudtára, és talán úgy lesz bátorsága megkérdezni.

2011. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt fogja kérdezni, hogy lefeküdnél-e vele. És eddig azért nem kérdezte, mert nyúlbéla volt.
2011. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nem hiszem hogy ilyet akart kérdezni. egy biztos, hnap megkérdem tőle mi volt a nagy kérdés
2011. febr. 24. 18:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Miben fogadunk? :)
2011. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na mibe?
2011. febr. 24. 18:10
 9/13 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDDD sztem kizárt. de hnap remélem megmondja őszintén mit akart
2011. febr. 24. 18:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg :)
2011. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!