Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor egy kis p*csa? :O

Figyelt kérdés
egy lánnyal beszélgetek 2-3 hete msnen.. rozsaszin betü..rozsaszin név..rózsaszín téma msnen neki..:D akkor műkörme van fekete haja .. és találkozni szeretnék vele..és szerintetk iylen kis p*csa? beszélgetés alapján az jött le hogy laza meg minden.. de nem tudom.
2011. febr. 24. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyenből azért ne következtess semmire, hogy rózsaszín mindene, műkörme van, fekete a haja...bár...


De mondok jobbat. 3 hét alatt nem tudtad annyira megismerni, hogy ezt tudd????

Vagy mi mondjuk meg, úgy, hogy még annyit sem beszéltünk vele, mint te?

2011. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Aztán majd a nő lesz a hülye, mert te még ennyit sem tudsz leszűrni másokból.
2011. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jóna:D beszélgetésbnöl tényleg nem ez jött le.. csak picit ezek a tényezől elgondolkodtatnak:D
2011. febr. 24. 12:34
 4/9 A kérdező kommentje:
tényezők*
2011. febr. 24. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom... Szóval ha valaki szereti a rózsaszínt, műkörme van és festi a haját, az már p*csa?! Gratulálok..


Az egy dolog mi van a felszínen, és az is egy másik dolog, hogy milyen értékei vannak a csajnak. 'Ne a borítója alapján ítéld meg a könyvet'!

2011. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te olyan agyi szinten lehetsz mint egy 5 éves. Neked még nem való lány!!!Vagy nálad a szín dominál??? Pfffff ez már nekem fáj.Szóval akkor akkor az a lány aki szereti a rózsaszínt az egy p*csa -.-"""

várj pár évet a csajozással!! IQ=0

2011. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd el randira és készülj fel, hogy egy kis p*csa lesz. Ilyen előítélettel érkezve csak kellemesen csalódhatsz. A rózsaszín korszakát lehet, hogy kinövi hamarosan. Gondolom 10-en évesek vagyok...
2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te baroommm xD attól még,hogy a pink az msn-je meg van műkörme attól még mért lenne p*csa?!
2011. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah ez az.de most ezen mit kell kinőni?:O ezt hog neki a rózsaszín a kedvenc színe?:O hol élünk emberek most komolyan???most az alapján kell vkivel összejönni hogy mi a kedvenc színe??épp ez a gyerekes dolog.
2011. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!