Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika000 kérdése:

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj akivel redszeresen talizom de nemtom hogyan kéne felhivni hozzánk (mien szavakkal) és amikor itt avgyunk a szobámba nem csak lelökni akrom az ágyra hanem valami finom technikával ráharmonizálni szépen lassan levetköztetni és jöhet a lényeg : ) elöre is kössza válaszokat !
2011. febr. 24. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

ezt a szöveget eltanulom tőled:

finom technikával ráharmonizálni


sry:D

2011. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

anyám...bókolsz-csók-1re több csók-adott a folytatás

22/L

2011. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen elopphatod nekem is teccik xd

na de ezt montam h enmc sak igy durrbele akarok hanem aproságok nagyon szeretem ezt a lányt és nem csak alkalmi lenen : ) magyarul ien aproságokra mire figyeljek oda ?? pl.: hangulatos zene : azon belül mi erre lennék kiváncsi : )

2011. febr. 24. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele majd kiderül, hogy mit szeret :)

Most hiába mondom, hogy hallgassatok Barry White-ot, ha a csaj skinhead pl. :)

Legjobb lenne a randi-járás-csók-szex utat választani amúgy kicsit hosszabb de biztosabb.

Legfontosabb, hogy kérdezd meg msn-en mire szokott lazulni, mit iszik, ha feszült, kínáld meg egy teával ha felment stb. kicsit csábítsd el, masszírozd meg, nézzetek valami filmet. Lényeg, h nem kell erőltetni, spontán jobban esik :)

2011. márc. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Óóóóh,zene ne legyen.xd Én azt nem bírnám,bár ő lehet más. xd

Amúgy meg simogasd az arcát,majd finoman "fektesd" el az ágyon. :)

2011. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!