Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, nem mondom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, nem mondom ezt el senkinek, elolvastok?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen már az első napokban beszélgetésbe elegyedtünk egy sráccal(külsőre pont az esetem),de távolságtartó voltam,és ő sem erősködött.Heti 1-2 alkalommal kerültünk"össze"(közös munka),így elég jól összebarátkoztunk.kérdezősködött,(pl:h van e barátom),sok közös témánk volt.

többször megdicsért,milyen csinos vagyok,tetszik neki a hajam stb,de én csak pirultam és nem szóltam semmit.Gyakran összemosolyodtunk,"véletlenül" hozzám ért,hozott nekem csokit.ez mind jól esett.teltek a hónapok és rájöttem,h én beleszerettem.Miután már álmaimban is megjelent,elkezdett hiányozni is.


Barátnőim(akik nem ismerik a srácot,csak meséltem róla nemrég)szóval,nyaggattak,hívjam el vhova,biztos nem mond nemet,egyértelműek a jelek,bejövök neki.

tegnap meg is kérdeztem,mit csinál munka után,-dolga van-

Azt gondoltam,ennél jobban nem éghetek,megkérdeztem holnap mit csinál(azaz ma)-holnaptól másfél hét szabira megy-

(ennél tényleg nincs lejjebb)


És..később hallom,hogy vki,gratulál neki a szombati lagzihoz,kérdezte,hova mennek nászútra..

Jól hallottam....köpni nyelni nem tudtam,nehéz volt megállni,h ne sírjak.utána már nem tudtam ránézni se.

elsüllyedek szégyenemben.ennyire hülye voltam...

ilyen "kedves" természetű?nem tűnt fel,h mással is ilyen figyelmes lett volna..


nem tudom. haragszok is meg nem is.végülis konkrétan nem udvarolt,semmi nem volt.de nem is mondta h van menyasszonya...


Azon gondolkodom,felmondok.vagy majd elmúlik..eltűnnék a világ szeme elől.


kicsit hosszúra sikeredett,bocsi


L 24


2011. febr. 23. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
inkább nevess rajta, úgyis cinkes nem lesz rosszabb :D
2011. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ennyire gáz a helyzet, kifejezetten úgy jön le nekem, mintha ő is direkt nem említette volna, hogy van menyasszonya. ráadásul nem is lesz most ott egy csomó ideig, te meg nem szerelmet vallottál neki, csak elhívtad valahova, abban nincs semmi! ne aggódj! :)
2011. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

de kis csacsi vagy :)

nagyon szuperül, éretten viselkedtél, és bár én semmi érzelgős kapcsolatnak nem vagyok híve, de miután ezt elolvastam igazán azt érzem, hogy megtisztelő lenne, ha egy hölgy ilyen mély érzésekkel lenne irántam.

nem tudhattad hogy ez lesz, de hát az élet már csak ilyen :)

nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ne szégyelld magad, hiszen semmi rosszat nem akartál és nem is okoztál, csak remélem kihevered érzelmileg :I

20F

2011. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nehogy felmondj,ne rágódj a múlton.Jobb neked nélküle,hidd el nekem.Szégyenkezni nincs okod,te nem tudtál róla,hogy van nője!Neki van mit szégyellnie.21/F
2011. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

próbálj meg tovább lépni,te semmi olyat nem csináltál ami miatt aggódnod vagy szégyenkezned kéne,férfi meg van több millió...



...bár egyik sem olyan szuperszexi és intelligens mint én :D


F19

2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,egy kicsit jobb kedvem lett:)
2011. febr. 23. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem se ne szégyenkezz semmiképpen , hiszen nem modnta , hogy van valakije :)

nekm minden almom egy hasonlo mely erzesekkel rendelkező lány de sajnos nem találok olyat a környezetemben :)....

22f

2011. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem semmi kinos nincs ebben..sőt mondjuk eleg fura pasi,h esküvője lesz,közben meg neked hoz csokit,meg bókolgat neked. neked semmiert nincs okod szegyenkezni-esetleg neki. de legyel ezutan is vidám...esetleg kerdezd meg h hol lesz az esküvő,vagy ha mar megvolt,akkor kerdezd meg h hogy sikeredett :P hagy égjen az arca :DD



A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:58-ha olyan sexy vagy,küldesz kepet privibe? kivancsi vagyok,milyen a világ leghelyesebb pasija :P :DD

2011. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ami azt illeti hasonlóban én is voltam már, de ott szerencsére eltünt az illető férfi és majd csak évekkel később néztem rá. De már nem érzek semmit, csak jót nevetek az egészen.
2011. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!