Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem ra hogy megkcsokol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra hogy megkcsokoljon? Tovabb lent .

Figyelt kérdés
Szoval . Van egy osztalytarsam , nagyon nagy hullamvolgyben vagyunk . Sok kalandunk volt . Jartunk is . O 17 en 18 . Mostanaba latom nagyon hogy nagyon szeretne , de nem merek lepni mert mar sokszor volt hogy megcsokoltam es mondta hogy jolesett meg minden de ez igy nem jo . En vagyok a fiu , nem o volt az elso baratnom szoval tudom hogy megy a dolog , csak ez most valahogy mas . Hogy tudnam kivaltani belolle azt amit latom rajta hogy szeretne ? Lanyok belolletek hogy tudnak egy ilyen hejzeben kivaltani azt hogy ti csokoljatok elore ? Sokszor a mosolyomtol beindul , de ez az egesz valahogy nem megy mert osztalytarsak vagyunk , de megis latom rajta hogy jolesne . Kerlek szepen hogy csak rendes valaszokat adjatok . Koszonom nagyon szepen elore is a segitseget ! :)
2011. febr. 23. 21:56
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt van egy link a szituacionkrol . Olvassatok el hogy all helyzetunk .


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. febr. 23. 21:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Lanyok . Hogy tudna egy fiu kihozni belolletek azt hogy megcsokoljon egy ilyen szituacioban , amikor ti is kivanjatok a fiut de nem lehet ?
2011. febr. 23. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
osztálytárssal sose megy a dolog...
2011. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
odamész,megcsókolod.ha érdekled értékelni fogja,ha nem,megpofoz.én pl. értékelném ha a srác aki bejön odajönne és csak úgy megcsókolna,az olyan..jó ;) 20/l
2011. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Beszélj vele!
2011. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorci.1991 válasza:

De ha már egyszer megkérdezted itt ugyanezt, akkor miért kell megint???


Amúgy szerintem ezt vele kéne megbeszélni:) Sok sikert.:) Majd írj, hogy sikerült

2011. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tortent semmi :(( kepeket csinaltunk , oda nyult . Latom hogy szeretne . de azon kivul nem volt semmi :(((
2011. febr. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!