Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, mit csináljak?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, mit csináljak?!?!?!?

Figyelt kérdés

Megmondjam a barátomnak, hogy féltékeny vagyok? Vagy inkább hagyjam?

Én teljesen megbízok benne, de egyszer együtt lementünk egy társaságba és egy csaj megkörnyékezte, ő lekoppintotta és olyankor amikor próbálkozott a csaj, megpuszilt és odabújt hozzám, hogy megmutassa vele vagyok.

De azóta, amikor rá gondolok, hogy nélkülem megy el bulizni olyan rosszul érzem magam, félek, hogy valaki rámászik:S De nem merem megmondani neki mert bízom benne de attól még félek.


2011. febr. 23. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az alapból gyanús és furcsa lenne hogyha külön is eljárnánk valahova. Én megmondanám, hogy olyan helyekre vagy velem vagy sehogy. Mert oké az jó dolog volt tőle, hogy lekoppintotta, de azt nem tudhatod, hogy mit csinál akkor amikor nem vagy ott.
2011. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem válik belőled hárpia, addig nincs gond a féltékenységgel =) Sőt, sokaknak jól is tud esni, ha bókként adod elő, mert valójában az, hisz nem veszed természetesnek a másik jelenlétét, félsz hogy elveszítheted és közelebb akarod magadhoz tudni. Ha nagyon nem bírod magadban tartani elmondhatod neki aranyosan, hogy néha eszedbe jut a dolog és akkor rádtör a féltékenység, és hozzáteheted, hogy nem tudom mért van ez, magyarul nyugodtan lehetsz őszinte =) Csak ha egyszer elmondtad neki, akkor utána ne hajtogasd folyton ezt, ne rendezz ilyesmi miatt jelenetet és semmiképp se akard elérni, hogy csak veled menjen bulizni, had legyen egy kis tere.
2011. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen nem tudom, de én elengedem, mert menjen. Megbízom benne, de lehet ezzel magamat ámítom, ha mégis félek, hogy valakivel összejön. Csak attól is félek, ha ezt elmondom neki baj lesz belőle.
2011. febr. 23. 20:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt nem is tenném isten ments nem akarok hárpia leniiiiii!!!!
2011. febr. 23. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont...:)

nálunk ugyanígy. ha nélkülem akar menni bulizni, diszkóba, hasonló, keressen más csajt.

Ja és nem megpattant az agyam, csak nem egy, s nem két példa volt, hogy diszkóba/buliba követtek el egyet s mást a (volt) barátaim.

Jöhetnek a lepontozások!...

2011. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért senkit lepontozni, mindenkinek lehet más álláspontja ezzel kapcsolatban. Én úgy vagyok vele, hogy ha egy pasi le akar lépni, akkor lépjen. Nem fogom beszabályozni, és nem fogok féltékenységi jeleneteket szervezni. Ha meg akar csalni megteszi akkor is, ha a nyakában loholok és minden buliba együtt megyünk, csak így azért is kirakhat, mert nem tudja élni az életét. Azok akik titeket megcsaltak egy szórakozóhelyen, ha nem így, akkor másképp találják meg a módját, az ilyenektől minél hamarabb meg kell szabadulni, ezért is kell elengedni őket, had menjenek, ha akarnak.

Egyébként engem is idegesít, ha párom rám tapad, és nem tudok elmenni csak a barátaimmal valahova. Nem azért mert meg akarnám csalni, csak szeretem, ha van néha olyan estém, amikor nem a kapcsolatom körül forog minden, úgymond. Szerintem ezzel sok pasi is így van. De amúgy mindenkinek a saját döntése, hogy ezt elfogadja-e vagy úgy lohol a másik nyomában, mint valami pincsi.

Van akinek ez kell, van akinek az.

Bocsi az offért. A témával kapcsolatban már korábban leírtam a gondolataimat =)

2011. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem értek egyet az előttem szólókkal. Miért ne mehetne egy fiú egyedül is bulizni? Nektek nem hiányzik egy csajos este, a pasi nélkül?

Egy kapcsolat alapját a bizalom képezi, ha a fiú szeret, nem tesz olyat, amit nem volna szabad. Én is elszoktam menni bulizni a barátom nélkül, mert hiányzik, hogy csak a barátnőimmel legyek, és önfeledten bulizzak, és soha nem csalnám meg Őt. És tudom róla - illetve bízok benne - hogy ő sem engem.

Ha igen, akkor természetesen vége :) de amíg nincs okom arra, hogy ne bízzak meg benne, oda megy, ahova akar - nélkülem is.


L/19

2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, hogy van neki is egy köre meg van nekem is. Néha jó ha csak a barátainkkal vagy barátnőinkkel megyünk el bulizni. De iszonyúan mindig arra gondolok, hogy ha valaki mást ölel csókol beletok őrülni. Szóval sztem ezt meg fogom neki mondani, szelíden persze. Ha szeret úgyis megnyugtat, hogy csak én kellek neki:D
2011. febr. 23. 22:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon tudom irigyelni akik azt mondják: "Ha megcsal vége" én nem tudnám csak úgy kidobni, de nagyon nagy fájdalmat okozna ezzel nekem.
2011. febr. 23. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ki csalná meg a párját egy jól működő kapcsolatban? nem hiszem, hogy olyan sokan lennének. Na már most ha valakit korlátozunk egy kapcsolatban (ahol ugye az a legmegfelelőbb, ha kiteljesedhetünk a párunk mellett, nem érezzük magunkat majomnak a ketrecben...) nem hiszem, hogy hosszútávon annyira nagy lenne a boldogság.

20/L

2011. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!