Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan lehet kezelni a "barátságot" az exbarátnővel?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a párom még mindig tartja a kapcsolatot az exével. 1,5 éve vagyunk együtt, én 23 L, ő 24 F. Kapcsolatunk elején félreérthető dolgokat írt több lánynak is, emiatt kevéssé bízom benne. A volt barátnőjével egy társaságba járnak, ami viszont kapcsolatunk közben alakult így, mikor összejöttünk, a lány nem volt tagja a bandának. Most azt látom közösségi oldalakon, hogy minden buli alkalmával emellett a lány mellett pózol, miközben nekem azt hazudja, hogy nem is volt ott a lány. Vagy esetleg azt mondja, ő volt fáradt, és csak otthon volt, nem is ment a buliba. Mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem őt, megkértem már ezerszer, legyen velem őszinte, de újra és újra felbukkan egy-egy ilyen kép. Nem ölelgeti a lányt, csak ott áll mellette, de én nem bírom a hazugságokat. Mondtam már neki, hogy vagy választja a "barátságát" az exével, vagy engem. Állítása szerint nem is beszél vele, semmi köze hozzá, nem érdekli. De akkor miért fontos részegen fetrengeni azzal a lánnyal? Én nem iszom alkoholt, és nem élvezem ezeket a bulikat, mivel senkihez sem lehet szólni, annyit isznak. Egyrészt emiatt nem megyek vele, másrészt egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól, hogy a volt barátnőjét nézzem egész este. Miért nem tudja megszakítani a kapcsolatot vele, ha állítása szerint nincsenek is jóban, és engem ennyire zavar? Ő már a múlt, én lennék a jelen, mégis fontosabb neki a lánnyal lógni hétvégeken. Állítja, hogy engem szeret, ki is mutatja, csak ezek a dolgokat nem bírom elviselni. Mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 23. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon komolyan ülj le vele beszélgetni. Az én jelenlegi pasimnál is hasonló a helyzet. Állandóan a volt csaját nézegeti az fb-n, meg jó néhány buliba ott van ahol a csaj is. Én is nagyon sokszor megkérdeztem már, hogy ez mire jó neki.

Sajnos én meg is lettem csalva, szóval nagyon vigyázz! Ha nem tudtok őszintén beszélni, akkor az régen rossz.

2011. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a fenébe. Nem azért, mert tartja a kapcsolatot az ex barátnővel, hanem azért, mert szemrebbenés nélkül hazudik Neked. Az én Párom is tartja a kapcsolatot az exével. Néha beszélnek MSNen. Én a helyében tuti szóba se állnék azzal a szukával, de ez van, a Kedvesem nem egy haragtartó ember. Viszont tudok róla, amikor beszélnek. Nincs titkolózás, meg hazudozás. Az viszont nem normális dolog, hogy együtt "buliznak". Szakíts, jobb lesz így mindenkinek. 22/N
2011. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szöveg végé felé nekem az jött le, hogy vagyok egymáshoz valók...

Én is tartom a kapcsolatot az exemmel. Nincs azzal semmi gond, ha beszélő viszonyban marad az ember a volt párjával. Viszont ha találkozom vele, akkor nem tagadom le az aktuális barátnőm előtt. Inkább azonnal elmondom, nehogy valami rosszra gondoljon.

2011. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért várok még többre :)

11.51-es, hogy érted, hogy a szöveg vége felé az jött le neked, hogy nem vagyunk egymáshoz valók? Hogy ő élvezi azt a fajta bulit, amit én nem?

2011. febr. 23. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Én nem tudnék olyan lánnyal együtt élni, aki rendszeresen lerészegedik. Azt írtad (vagy én ezt olvastam ki belőle), hogy ezt az életstílust és a társaságát nem kedveled. Az embereket pedig jól jellemzi a baráti társasága. Ha fiatalok vagyok, akkor még változhat, de én sosem tudtam volna ilyen ellentétekkel fenntartani egy kapcsolatot.
2011. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!