Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy mozgássérült(dupla láb amputált) lány vagyok.

22 éves vagyok és még nem volt senkim, gondolom a fogyatékosságom miatt. Kérdés hogy van-e valaki aki tudna egy élni egy ilyen lánnyal? Még 13 évesen vesztettem el a lábam így sok mindenből kimaradtam, a gyerekkori barátaim szépen lassan elhagytak, mára már vannak barátaim. csak olyan egyedül vagyok. körülöttem már mindenki boldog kapcsolatban él.

Üdv.: Kata


2011. febr. 23. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, manapság nagyon jó műlábak vannak, és igazából nem vagyok amúgy se láb fetishiszta :D De biztos hogy fura lenne, de ha e mellet minden más rendben akkor nem tartom kizártnak. Egyik legjobb barátomnak is amputálták a lábát, csak ő később belehalt a szövődményekbe :(
2011. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

az biztos, hogy ha megtalálod azt az embert, aki veled akarja leélni az életét, tőle hatalmas szeretetet fogsz kapni. Nyilvánvalóan ez az ő részéről az átlagnál nagyobb "áldozattal" fog járni (ezt nem bántólag mondom, hanem tényként), és ő ezért mindent meg fog adni neked. A sérültek között gyakori, hogy a magukhoz hasonló emberek közül választanak maguknak párt. Onnan (mozgássérültek közül) sem volt még lehetőséged rá?

2011. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizikailag talán furcsa lenne, talán nem, akárhogy is, a személyiségeddel megfoghatod az embereket, eddig mennyit próbáltál tenni egy kapcsolatért? Egy idő után rosszabb lesz a kudarcnál a meg sem próbáltad.
2011. febr. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha rendszeresen nézed az oldalt akkor kiderül, hogy egy "egészséges" embernek sem könnyű megfelelő párt találni.

ennek ellenére szerintem lehetséges, csak jó helyen kell keresni. biztosan van mozgássérültek egyesülete vagy valamilyen hely ahol ők-ti összejöttök, ott biztosan találsz valakit aki hozzád való.

2011. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Írj valamit! :-)
2011. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia, Kata! Én szívesen megismerkednék veled! Sportos srác vagyok, volt már mozgássérült barátnőm.

Kérlek írj a zi30@freemail.hu címre!


Zizi

2011. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, bár én lány vagyok, de én el tudnám képzelni hogy mozgássérült fiúval éljek. Úgy gondolom, a személyiség a lényeg. Persze a vonzalom is fontos, de ez a láb meglététől független. Biztos vannak hozzám hasonlóan gondolkodó férfiak, és remélem hogy megtaláljátok egymást. Ne keseredj el.
2013. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!