Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van akkor? Akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van akkor? Akar vagy nem akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel csak úgy vagyunk együtt.mondta tegnap ,h neki jó volt velem lenni,de nem csak azért hanem úgy minden téren is.holnap is találkozunk.ott alszok nála.mondta,h ő nem akar most senkitől semmi komolyat.A srác a volt barátom és én úgymond félek tőle,h visszaszeretek belé.lehet,h benne is ez van?
2011. febr. 22. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem hogy szakítás után minek kell összejrni kefélni?

Egyébként sztem nagy kockázata van hogy vissza szerettek egymásba, de szerintem mindketten jobban járnátok ha keresnétek új kupakoló társat..

2011. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted,h nagy kockázata van ha vissza szeretünk egymásba?
2011. febr. 22. 21:18
 3/3 anonim válasza:

Szerintem 20 alatt lehetsz a kérdésedből gondolva. Az ilyen helyzetekben mindig többet akar az egyik fél! Lehet ezt csinálni, anno kb 5éve nekem is volt egy ilyen kapcsolatom ,s több mint egy évig húztuk a dolgot, összejártunk.. Most így idősebb fejjel úgy érzem , h semmi értelme nem volt maximum annyi hogy jól éreztük addig is egymást. De mindketten tudtuk hogy ez nem végleges. Amíg élvezed használd ki, s ha azt érzed hogy nem úgy szeret ahogy szeretnéd, akkor járj nyitott szemmel , s lépj mihamarabb tovább!


F/30

2011. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!