Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és miről beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Beszélgetni kezdtem egy nálam 4 évvel fiatalabb lánnyal MSN-en, és nagyon bele szeretem. Miről kezdjek vele beszélge3tni és mennyi idő után mondjam meg neki hogy szeretem? Lány 14 és ÉN 18. Arra nem kérek kritikát hogy a lány igen fiatal mert nem az. És normálisok válaszoljanak léci
2011. febr. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Személyesen még nem is találkoztatok? Meg lehet valaki kedvelni "msn"-n de az esetek döntő többségébe csak időpocsékolás, és önámítás..

Elárulom neked hogy, legtöbbször befullad az egész mert jött egy új ismeretlen msn barát egy ideig az is jó lesz..

Vagy személyes találka De arra kicsi az esély.

Vagy felül kerekedsz és kíváncsivá teszed.. Tehát a szimpla tényközléssel és közhelyekkel esélyed nincs!

Ja, és (14!) igen fiatal nem fogtok szerintem kijönni..

Ritka a kivétel..

Miért nem személyesen csajozol?!

Üdv., 22/F

2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Személyesen nem találkoztunk de élőben láttam s a netten is rengeteget néztem tehát nem csak egy hirtelen fellángolás.
2011. febr. 22. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Irányítsd a beszélgetést, és olyan kérdéseket tegyél fel neki amire nem tudja rávágni hogy igen, vagy nem..

Erre most nem mondanék példát szerintem tudod te ezt magadtól is ez a kulcs a kommunikációnál, legyél érdekes..

2011. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz de konkrétan milyen az a kérdés amire nem "igen"-en vagy "nem"-el válaszol?
2011. febr. 22. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pl. mi történt suliba, ha történt vmilyen ciki dolog a suliban akkor mi volt...kb ezek
2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz az utolsonak.
2011. febr. 23. 08:21
 7/7 A kérdező kommentje:

még jöhet válasz.

hogy mikről beszélgesek vele egyenlöre azokat

2011. febr. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!