Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniesw kérdése:

Miért nem akarja? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu régebben jártam vele 9 honapot,de most 1 év után,megint megtetszett.Azota beszéltünk telefonon,volt fent nálunk.Csokig jutottunk el.Igen nem lenne semmi baj,ha ő ezt nem szeretné titokban tartani.Én megprobáltam titokban,de mégsem hazudhatok a legjobb barátnőmnek,hogy miért vagyok boldog ennyire.De most mikor fent volt nálunk,éreztem,hogy ez igy nekem nem megy.Azt mondta,hogy ő szerelmes belém,de mi a jó abban ha járunk?..Én pedig annak a hive vagyok,hogy csak akkor lessz köztünk bármi ish,ha járni fogunk.Az a lényeg,hogy már osztálytársak észre vették,hogy van valami köztünk,és azt mondták,hogy járjunk.De az a fiu nem akar velem járni,csak ugy hogy néha talizunk,feljön nálunk,meg csok...ENNYI...Én pedig tegnap megmondam neki,hogy csak barátok lehetünk:(

Szerintetek mit akart töllem????Amugy az is fontos,hogy szerintem szégyelt a barátai elött:(


2011. febr. 22. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg akar kettyinteni, ennyi. Igaza van, ez a legjobb kapcsolati mód tizenévesen.
2011. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ez.Lehet hogy tizenéves vagyok...de tudom mi az érték.És nem lennék,olyan hülye,hogy lefeküdjek vele.Szűz vagyok,és az igaz szerelemig az is leszek

16/L

2011. febr. 22. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ettől eltekintve nagy összegben fogadnék rá, hogy ő dugni akar. Csak mert ő 16 éves fiú, és minden 16 éves fiú dugni akar.
2011. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nehéz eset lehet a csávó h titkolni akarja.kérdezted már tőle hogy miért kell titkolnotok a kapcsolatot?am meg ha vki szeret vkit azt nem szégyenli hanem büszke rá és megmutatja mindenkinek...
2011. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj kislány, hidd csak el, amit az első mondott. Tényleg csak szexelni akar veled, különben nem csinálná ezt, és nem így.

Egy lapáttal rátesz, hogy valószínűleg azért is akarja titokban, mert nem akar bemutatni senkinek, nem akarja, hogy bárki is tudja, ergo...

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen kérdeztem és ő azt mondta rá,hogy:Mi a jó abban,hogy járunk,és mi a jó abban,hogy mindeki tudja,és ezt beszélje?

Szerintem meg nem minden 16 éves fiu csak "dugni" akar....vannak normális fiuk ish:)))

És valamelyik fiu olyan mint a hal...a farkuk irányitja őket:(

2011. febr. 22. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A halakat az úszóik irányítják, a farkukkal csak haladnak előre.
2011. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy kijavitottál:)))))Nem a biologia az erősségem:)
2011. febr. 22. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan járna egy valakivel, elszalasztaná a csomó lehetőségét a többi csajnál. Ne kívánd már, hogy saját maga ellensége legyen, ennyire önző te sem lehetsz!
2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!