Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az a lány tesz ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az a lány tesz ilyet akinek bejövök?

Figyelt kérdés
Msn-en beszélgetés közbe, múltkor bekapcsolta a kamerát, és ott feszített egy kilo szájfénnyel. Tudom, hogy mással is dumál, és nem is szokott rám írni, de ha én írok jókat dumálunk. Tudom noobság így neten, de azért mégis csak izgat. Ha egyáltalán nem érdekelném, akkor nem mutogatná magát, vagy igen? amúgy 14 éves a csaj
2011. febr. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

most várj az mutogatás h szájfényes volt a szája?

nekem is sokan kapcsolják be webet

de azért most nem tetszek nekik xD

....

2011. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha most tényleg arról van szó.. hogy te arra gondolsz, bejössz neki azért mert sminkbe ült ott. akkor szerintem csak kombinálsz
2011. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!