Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok ez a 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a 10 év különbség?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, a párom pedig 31. Mások szerint nagyon sok ez a 10 év, pláne hogy én fiatalabbnak tűnök a koromnál, a barátom pedig idősebbnek. Néha én is úgy érzem, hogy vannak dolgok amiben ő teljesen másképp gondolkodik, de úgy érzem, hogy ez nem akadály. Elsősorban azok válaszát várnám, akik voltak vagy vannak ilyen kapcsolatban, és ha esetleg vége lett, szerepet játszott-e a nagy korkülönbség.
2011. febr. 21. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mindketten felnőtt emberek vagytok. Ha te 16 körül lennél, ő pedig 26 lenne, na az sok lenne, de ebben a felállásban nem az.
2011. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Sok, de ki nem sz*rja le, ha szeretitek egymsát?
2011. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor akorkülönbség nem akadály. Szerintem.
2011. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
a 21 után azt hittem hogy a párom meg 11, már azthittem valami kis izgalom:(
2011. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy havernőm volt hasonló kapcsolatban. Idővel amiatt mentek szét, mert a srác családja lekezelte, gyereknek nézte a csajt.
2011. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, attól függ, hogy mit vártok ettől a kapcsolattól. Ti tudjátok, hogy mennyire vagytok összhangban. Én is voltam ilyen helyzetben, nem is működött a dolog egy évnél tovább. Ő már más világ volt. Neked most buliznod kéne, az ő korában pedig már kezd lassítani az ember. Persze lehet, hogy az ő kora csak statisztikai adat, azért mondom, hogy ti tudjátok, hogy mi a jó. :-)
2011. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire megingott a bizalmad ,hogy itt megkérdezd akkor nem biztos hogy a legjobb választás.
2011. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem számít a kor,a szerelmet nem határollya semmi, én is egy kialakulóban valoban vagyok, de engem nem érdekel pedig nállunk is 10 év van.

Én konkrétan le xarom, szeretem és kész!

2011. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ti tudjátok - szerintem bajok lesznek még ebből a 10 évből, akármelyikőtök miatt is. Gondolj bele, a srácoknak 35évesen legtöbb esetben gyereke van, te kész lennél röpke 4 év alatt családot alapítani egy olyan pasival akit szinte most ismertél meg?

Szerintem ne rendezkedj be hosszútávra.

2011. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem sok. Felnőtt emberek vagytok, ha összeilletek, akkor jobb is, ha a férfi idősebb. Én is az idősebb pasikat szerettem, amikor húszon éves voltam.
2011. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!