Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretem és nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretem és nem merem bevallani még magamnak sem?

Figyelt kérdés

Egy lány nagyon kedves velem és kavartam már vele párszor, ha vele vagyok nagyon jól érzem magam. Viszont nem tudom mit is akarok pontosan. Mert mióta alakulnak a dolgok kb. 1 hónapja már 3x is voltam más csajjal... De most kiderült és nagyon rosszul érzem magam ez miatt. És úgy érzem mintha elvesztettem volna valamit, mivel megharagudott rám és azt mondja, hogy most már bizonyítsam be, hogy én mit is akarok, mert ő ne akar játszani...


Viszont nekem meg annyira szeretett hiányom van, hogy az hihetetlen...


18/f


2011. febr. 21. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, mivel eddig köpültetek, mondd meg a csajnak, hogy rájöttél, hogy hülye voltál. Most már komolyabb szándékaid vannak és készítsétek vajat.
2011. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha eddig ott volt neked, és ennyire kellett mint ahogy most itt leírod.. akkor mért kavartál melletted három csajjal?.. nem lehet hogy tényleg csak szimpla szeretethiányod van és bemesélted magadnak hogy neked ő kell?

Én a csaj helyébe esélyt se adnék, arra hogy helyrehozd amit elba*sztál..


de ha komolyan gondolod, akkor valld be neki hogy nagy hülyeség volt, és hogy most,hogy nincs itt veled most jöttél rá,hogy mennyire hiányzik..

2011. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*mellette
2011. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!