Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor zsarolom érzelmileg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor zsarolom érzelmileg a páromat. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben csökkent az önbizalmam, és gyakran hisztizek, hogy törődjön többet velem, vagy épp csak kikényszerítem belőle, hogy mondja azt, hogy szeret. Azzal, hogy én is mondom, hogy szeretem. És még rengeteg ilyen kis apróság, ami az érzelmi zsarolás kategóriájába sorolható.

Mit tegyek ellene?

Nem szeretném, hogy a kapcsolatunk rámenjen erre. L22


2011. febr. 21. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez hozzá állás kérdése hogy leszokj róla

viszont az ember idővel változik, a szokásaival együtt :)

2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig rá fog menni. A barátod helyében már rég kirúgtalak volna. Ha csökkent az önbizalmad, rá kell jönnöd, hogy miért történt, úgy könnyebb lesz visszaszerezni.
2011. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolat könnyen rámehet.

Kezdetnek jó hogy már téged is zavar. Próbálj megnyugodni. Relaxálj. A problémákat beszéljétek meg.

2011. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!