Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok mind elkeltek már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok mind elkeltek már?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és keresek egy szép, értelmes lányt (tehát nem qrvát meg plázacicát). Vannak még ilyenek, vagy már mind foglaltak, és be kell érjem kevesebbel?
2011. febr. 20. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
esetleg megkérdezhetem, hogy hány éves kortól jönnél össze egy lánnyal? :) kíváncsiság
2011. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

engem szépnek találnak és értelmes is vagyok....de neked mi a szép?

19L

2011. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól? 17-18. Hát azt nemtom megmondani, mi a szép. Nincs kifejezett ideálom, egyénileg dől el. Mondjuk annyi előny, hogy mivel magas vagyok, a magasabb lányok előnnyel indulnak. :) De nincs baj akkor sem, ha alacsonyabb valaki.
2011. febr. 20. 23:01
 14/21 anonim ***** válasza:

senkit nem akarok megbántani de nekem az a tapasztalatom h a jó nők (értelmes, ad magára stb..) azok már foglaltak

22f

2011. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó: nem értek veled egyet. Én pl. jó nő vagyok, határozottan értelmes és jó külsejű, és nincs senkim. Lehet, hogy válogatós is vagyok kicsit.


És ezzel még van így jó pár ismerősöm.

2011. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

"Lehet, hogy válogatós is vagyok kicsit.


És ezzel még van így jó pár ismerősöm."


Ezzel meg is válaszoltad a kérdést hogy miért vagy egyedül (és miért is maradsz) :)

2011. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Én vagyok a "válogatós" lány. Csak egy ideje vagyok válogatós, korábban nem voltam, csak hát olyan gáz kapcsolatok sültek ki belőle, hogy most már megválogatom, hogy kivel kezdek.


Nem gondolnám, hogy ezzel akkora hibát követnék el. Nem nyávogtam, hogy jajj, nincs senkim, csak válaszoltam a kérdésre.


Egyébként köszönöm a jövendölésedet is, miszerint egyedül maradok. Imádom ezen az oldalon a jóindulatú kommentelőket. :)

2011. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egyedül maradsz. :)

Én meg válogatós fiú vagyok, ugyanazon okból, mint te (gáz "kapcsolatok"). Na nekem már nehezebb dolgom van. Ugyanis a fiúkhoz nem jönnek oda lányok naponta 10-en próbálkozni, szóval kevesebből kell válogatnom, ami lehet hogy soha nem vezet eredményre... Amúgy írtam levelet, ha pesti vagy, szívesen megismernélek.

2011. febr. 21. 22:44
 19/21 anonim válasza:
zahh meg szerény is vagy mi?-.-
2011. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
elkeltek
2011. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!