Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány? (A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Olyan, aki nem érzi vacakul magát, amikor soha senkinek sem kell eléggé? Pl. a 2. randi után lassan megszakad minden kommunikáció. Jogos ilyenkor azt érezni, hogy nem vagy értékes vagy érdekes? ...és tegyük fel nem ez az első eset, szóval ilyen pofára esések utána, van olyan lány, aki nem keseredik el ezek miatt és csak mosolyog egyet, hogy majd csak jön a következő?

Húh remélem értitek mire gondolok.

Kort is írjatok. Köszi


2011. febr. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hello társam !

16L

2011. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ilyen ember, mindenki depressziós lenne...
2011. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a lányoktól érzem. Mármint hogy eleinte érdeklődnek, de utána 1xcsak leszarnak :(

19|F

2011. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi lennék, hogy csak én vagyok ilyen gyenge, vagy ez természetes, hogy padlóra tesz?

Érdekelne, ki, hogy éli ezt meg.

2011. febr. 20. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, én ilyen vagyok. :)

Barátnőm is nagyon irigyli bennem hogy őszintén leszarom ha egy fiú nem jön össze. :)

De ha lány vagy, akkor nagyon sokat tehetsz magadnak ha beletanulsz leszarni a fiúkat. :) Van elég a világon nem? ;)

2011. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen van elég tényleg...de hogy kell beletanulni, hogy leszarjam őket? Tudtok vmi tippet? Utolsó?
2011. febr. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!