Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mire volt ez jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mire volt ez jó?

Figyelt kérdés
Két éve ismerem. Eleinte zűrösen ment mert az exe nem hagyta békén és elmondása szerint mindkettőnket szeret.Ez számtalan konfliktust okozott köztünk. Emiatt szakítottunk is.Majd félév múlva visszakönyörögte magát hozzám.És most kiderült hogy azóta is ( több mint egy évig) kettős életet élt. Az exe abban a tudatban van mai napig hogy csak vele van jelenleg is. Én meg azt hittem hogy csak velem. A nő full szerelmes és különböző portálokra is kiírta hogy mennyire boldogok. Borzasztó érzés volt ezt látni. Hülye voltam mert másodjára is bizalmat adtam neki és Ő csak kihasználta azt hogy szeretem. Nem tudom mit tegyek. Szeretném Gyűlölni! Bárcsak tudnám Utálni! De nem tudom..SAJNOS szeretem.Tudom, hogy nem szabadna mert csúnyán kihasznált és átvert. nem értem mire volt ez jó? Hogyan érjem el azt hogy közömbös legyen számomra? Mit csináljak hogy teljesen kitépjem ezeket az érzéseket iránta?
2011. febr. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakits meg minden kapcsolatot, meg azokrol a portalokrol is torold magad, ahol esetleg a kepebe botolhatsz. Torold ki a szamat, minden regi uzijet, e-mailjet.

Ne adj neki meg csak eselyt sem, hogy beszeljen veled.

2011. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom.. bár olyan hirtelen jött ez a felismerés és annyira fáj.Miközben számomra végig Ő jelentette a mindent! :(
2011. febr. 20. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ird át a telefonodban a nevét NE VEDD FEL!-re.
2011. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsóval!Én is átírtam az exem nevét Ne vedd fel-re!

Ne keresd őt soha többé,semmilyen formában.Ha ő keres,ne vedd fel,ne írj vissza,ne köszönj ha összefuttok.Nézd levegőbe,az a legjobb megoldás sajnos.

2011. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!