Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet pontosan?

Figyelt kérdés

Volt egy baratom akivel egy evig egyutt voltam es nagyon szerettem. De o elhagyott azzal hogy valami kihult benne. En nagyon megszenvedtem a dolgot es fel evig egyaltalan nem is beszeltunk. Aztan valahogy ujra felvettuk a kapcsolatot es elkezdtunk talalkozgatni. Es nem az van hogy csak en keresem hanem o is vagyis en mar felse hozom, o hiv. Aztan a legutobbi talalkozasnal feljottek kicsit komolyabb dolgok megint, kettonrol beszelgettunk. Es eleg feszult lett a hangulat mind2nk reszerol mert nehez errol beszelni. Es mar voltak olyan pillanatok mintha ujra erzett volna irantam komolyabb erzelmeket. De ebbe nem akarok hinni vagy mondjuk ugy beleelni magam. Es itt tortent az hogy igy mondtam hogy nem is lenne jo talan hogyha ujra osszejonnenk mert kitudja mi lesz, es a kornyezetembe levo emberek finoman szolva nem kedvelik. Es igy nem is nagyon lenne talan ertelme. Ezt igy elforditott fejjel mondtam, aztan felemeltem a fejem a szemebe neztem, es egy kicsit be volt neki konnyesedve a szeme.

ez szerintetek mit jelenthetett? vagy en ezt hova tegyem magamba?

nagyon nehezen elem meg ezt a dolgot mert az enem egyik oldala azt mondja hagyjam a **csaba a masik enem viszont meg kotodik hozza.

de azt is tudnom kene hogy benne mi zajlik le. hiu abrandokkal meg nem akarom altatni magam csak tenyekre probalok figyelni.


2011. febr. 20. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd, csak nem meri bevallani. Legalábbis szerintem.
2011. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem tudtátok egymást elengedni,s talán még az érzelmek is megvannak valamennyire.Bocs de ha akkora szerelem lenne a részetekről,akkor előbb megbocsájtottatok volna egymásnak!Én nem bíznék meg a helyedben,ha csak nem kér őszintén bocsánatot minden rossz lépésért és kéri őszintén,hogy legyetek újra együtt tiszta lapal!23N
2011. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2011. febr. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!