Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy fiú félénk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiú félénk? Egy helyen dolgozunk. A nyáron most taliztunk egy buliba egyfolytában mellettem táncolt ha mással tánc.

Figyelt kérdés
Féltékeny. Volt. Myvippen nézegeti az adatlapomat. De nem lép. Mások szerint is feltünően csinálja. Barátnöje nincs.19 (F) 18 (L)
2009. febr. 13. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, kérdezd meg, mik a szánékai!rossz még ebből sohasem sült ki -- Chocky --
2009. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez a poén h még 2 mondatnál többet nem beszéltünk!csak nyáron mikor dolgoztunk és kész!csak néz de annyira h még bulizni sem tudok rendesen..miér nem lép?
2009. febr. 13. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Segíts egy kicsit neki!

Hívd el egy moziba, vagy ha ilyen bamba, akkor az Állatkertbe... olyan helyre, ahol azért pár szót tudtok szólni. Ott lehet (finoman) kérdezni is.

2009. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal azért legéyl tisztában, hogy most még nem ismered őt, csak a külsőre hagyatkozhatsz. Mondjuk hogy jóképű, mondjuk hogy tetszik neked... te nem törődsz azzal, hogy a férfinak kell "tökösnek" lennie, és nem árt ha legaláb pár épkézláb mondatot ki kell adnia, ha már tetszel neki, odamész, leszólítod és randizni hívod.


De mi lesz utána?


Elkezdesz járni egy sráccal, gondolom jóképű és valaminek kell lennie amiért megéri, hiszen alig beszéltetek, eléggé bénázik, mégis fontolgatod hogy mit tegyél. :-) De a kapcsolat fog működni olyannal, aki ennyire elvarázsolt figura, könnyen féltékeny vagy sértődik, és nem igazán ért ahhoz, hogy hogyan közelítsen meg vagy bánjon egy nővel??


Fene tudja.

Nem a akedved akarom elvenni, igenis próbáld meg. Csak készülj fel rá, hogy ha eddig voltak tapasztalataid férfiakkal, akkor ő kekukktojás lesz köztük. Hogy ez zavar-e majd, vagy mennyire hamar ütközik ki, az más kérdés. Szóval ha kedved van, úgyis megpróbálod randira hívni és fűzni őt. Hajrá. Bár tényleg hülyén hangzik szerintem ez a fordított szereposztás. :-)


Amúgy meg, nem írtad elég részletesen. Ha úgy kérdezed mit kéne tenni, hogy valaki nézeget MyVipen, nem tudsz még bulizni sem tőle, úgy bámul és mindez zavar, akkor gázspray a megoldás! :-)



- Hakapeci

2009. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D amugy meg azt pletykálják róla h ö város legnagyobb kanja sok lányt megfektetett már..de ez csak pletyka...ahogy viselkedik nekem ez kétséges..de mitöl fél ennyire??nem vagyok viaszbaba!!
2009. febr. 14. 10:39
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és nem egy helyen dolgozunk hanem egy helyen dolgoztunk a nyáron..csak elírtam..:D
2009. febr. 14. 10:42
 7/7 A kérdező kommentje:
SEGÍTSÉG!!!!egyszerüen nem tudom kiverni őt a fejemből...állandóan rá gondolok!!!mintha valami láthatatlan fonál füzne össze minket!!!!pedid ha 2 mondatot beszéltünk eddig!!megörülök!!!ilyet még soha nem éreztem...:-(
2009. febr. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!