Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell folyton hivogatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton hivogatni?

Figyelt kérdés
Az aggaszt nagyon, hogy a páromat (aki még otthon lakik, lassan már 30 éves) az anyjaék állandóan hivogatják. A tesójáról aki lány, annyit kell tudni, hogy agyilag meg minden más szempontból be van szűkülve, soha nem megy sehova egyedül, nemtudja mi az hogy egyedül megvenni egy felsőt vagy egy tusfürdőt, soha nem volt még sulin kívül sehol, ha volt is akkor csakis kizárólag az anyjával. Pedig nem egy 18-20 éves lányról van szó!! Az ideges, hogy páromat állandóan hivogatják!! Múltkor is elmentünk valahova, és épphogy eltelt 1.5 óra az elindulástól számítva, már hívták, hogy jaj fiam mikor jössza haza, fogsz enni itthon valamit?? Úgy kezelik mint egy 15 éves "gyereket" ,de őt nem zavarja hogy hívgálják, de ha én hívom fel 1 órán belül 2x, hogy ugyan hol van már, mikor azt ígérte hogy 5 perc és átjön, akkor rám meg rámripakodik, hogy hagyjam már még dolga van majd jön!!!! Arra kérnélek titeket, hogy adjatok valami tanácsot, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet?? Mit tegyek hogy ne idegesítsem fel magam azon folyton hogy őt úgy kezelik mint egy gyereket, és ott voltunk múltkor is 4en mikor mentünk valahova, és ott kell 3 ember előtt beszámolnia hogy hol van!!!!!
2011. febr. 20. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Bocs, de ennél nem létezik jobb tanács. az ő szülei ilyenek. Mindig is hívogatni fogják. Tipikusan az a fajta aki kérés nélkül csak úgy beállít majd hozzátok látogatóba és talán majd ott is alszik.

Ne hagyd magad. Az ilyenért nem éri meg küzdeni.

A szülei fontosabbak neki mint bármilyen barátnő.

Ebbe vagy beletörődsz vagy elhagyod.

2011. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos ez a legkisebb baj :)

ha komolyabb lenne a kapcsolatotok, a saját! gyereketek nevelésébe beleszólnának, a saját életetekbe, az ilyen szülő, nem tudja egészséges felnőtté nevelni a gyerekét, hogy nem hagyja őket önállósodni

és hallottam olyat, hogy egy férj a baba miatt hagyta ott az asszonyt, mert éjszakánként nem tudott aludni, ha sírt a baba, és hazaköltözött az anyjához, hogy ott jobb volt!!!!!!!!!

felnőtt férfi 35! létére!!!!!


nagyon de nagyon veszélyes, számomra visszataszító ez!!


sőt társkeresőről is volt nekem olyan, hogy 33 évesen közölte a srác, hogy nem lehet velem, csak este 8-ig, mert anyukája várja haza!!!és amikor késésben volt, szabályosan haza kellett szólnia!!!!


hát ezen mindenki kiakadt, akinek elmeséltem, és eszembe sem jutott ilyennel összejönni.....

2011. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tipikusan anyuci kicsi fia. Ha a srác nem lázad a dolog ellen nem tudsz mit tenni. Megszoksz v megszöksz, tartja a mondás...

És helyesen írták felettem: a családi életébe is belefognak szólni, ő meg hagyni fogja, első mindig anyuciék lesznek, és inkább a saját családjával fog összeveszni, mint anyunak ellent mondani.

2011. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, a leirtak alapján azt kell irnom, h a barátod infantilis. Tudom, h a mostani gazdasági helyzet nehéz, és könnyebb ha nem kell lakást venni, v fizetni a lakbért, és a szülőkkel lakni, de ennek ez a hátulütője. A gyerek nem nő fel, nem függetleniti magát.

És sok esetben, beleszólnak a házaséletbe is.

Nem egy példát láttam már. Valaki tűri és idegeskedik, valaki megmondja a pasinak, h most vagy elkezdesz önállóan gondolkodni v szia. Más választás nincs.

2011. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem is volt ilyen palim, pár hétnél tovább nem is bírtam. 26 évesen anyuka pakolta be a táskáját, nehogy elfelejtsen valamit... Ezek sose lesznek önállóak, a szülők hibája, addig válj meg tőle, amíg nem pocsékolsz rá túl sokat az életedből... Fáj, kegyetlen, meg minden, de előbb-utóbb te is rájössz erre a következtetésre...
2011. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!