Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na már nem órák, hanem napok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na már nem órák, hanem napok?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban lennénk 2évesek.Sose volt nyugodt kapcsolat.

Mindig ő szeretett jobban,ő mutatta ki,ő keresett,ő járkált utánam.Mindig mindent megtett értem.Most is szerelmes,ezt tudom.

Viszont egy idegbeteg és ebből már voltak problémái nem csak velem,otthon is.

Én sem vagyok egyszerű eset,de normálisabb vagyok,mint ő.

Igen,én nem mutattam ki neki a mai napig sem,hogy szerelmes lennék,nem nagyon hívtam magamtól,max ha rám csörgött ő.

Tudom,hogy a napi szintű veszekedés miatt szakítanunk kéne,de nem hagyja,mert ő szeret,és eddig mindig visszajött,és én sem tudom elengedni,mert nem akarom,hogy mással legyen és mást szeressen így.

Volt rengeteg szakításunk is,de ezek max pár órásak,a leghosszabb 3nap volt,de akkor is beszéltünk.


Na,ma úgy esett,hogy abban maradtunk,hogy szünet.

Ugyanis ő elég bunkó is tud lenni,azt mondta nekem,éppen ezért lehet jobb lenne ha szétmennénk,mert ő nem akar engem bántani,de ő ilyen természetű.És szerinte nekem nem ő kell.

Mondtam,hogy ezt én jobban tudom.Elmondtam neki,hogy mindketten idegroncsok vagyunk és mivel egyikünk sem nyugodt alapjában véve sem,ezért nem tudjuk elnézni a másik kis hibáit sem.Mondta,hogy ebben teljesen igazam van.Ekkor még úgy volt,hogy teljesen vége.Aztán abban maradtunk,hogy 2hét szünet. Többet akartunk volna,de pont beleesne akkor az évfordulónk is,ezért ez lett a megoldás.


Szerintetek mi lesz a vége?


2011. febr. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiütött rajta, hogy nem mutatod ki, hogy szereted, nem keresed, stb. Egy ideig persze, visszamegy hozzád, de egy idő után unalmassá válik az egyoldalúság. Nem tudom, miken szoktatok veszekedni, de gyanítom, hogy sokkal kevesebb veszekedés lenne, ha néha ő is kapna valamilyen visszajelzést. Gondolom alapjáraton "idegbeteg", de ez még biztos rátesz egy lapáttal, ha nem is mondja, vagy tudatosul benne. Ezek azért kiütnek egy kapcsolaton idővel.


Ha ez így marad, akkor folyamatosan bántjátok tovább egymást, és előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak, valamelyik fél majd félrenéz, vagy elmúlik a szerelem, esetleg beleun a dologba.


Ha együtt akartok maradni, akkor nem elég az, hogy "nem tudjátok elengedni egymást", egy kapcsolatért tenni kell. Mindkét félnek, mert ha egyoldalúság van, az a másiknak rossz. Döntsétek el, mit akartok, de szerintem nagyon nagy változás kellene mindkettőtök részéről ahhoz, hogy működjön a dolog.


Nem vagyok egy párkapcsolat-szakértő, csak leírtam a véleményem, meg félig-meddig hasonló helyzetben vagyok én is.

2011. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,neki ez a hatalmas problémája,hogy én nem mutatom ki eléggé,hogy szeretem.

De neki meg vannak bántó megjegyzései,amiket még ha nem is gondol komolyan,de kimondja.


Néztem félre,megbocsátotta. Ő sose tenne ilyet.

Mondta,hogy nem akarja folytatni,erre mondtam neki azt,hogy én meg nem nem akarom,hanem nem tudom.Akkor javította ki magát,hogy ezt ő is így gondolja.


Nem tudom elképzelni,hogy vége legyen,de szerintem ő sem.


Mégis,most ebben a 2hétben mit tudnék tenni,hogy együtt maradjunk?

2011. febr. 19. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy ő mit akar.


Mit tudnál tenni? Változnod kellene. Tudom, hogy nehéz, de kezdetnek egy kis változás is megteszi, legalább látja rajtad, hogy próbálkozol. Egy kicsit mutasd ki te is, amit érzel.


Két hét elég, hogy mindketten átgondoljátok alaposan a dolgokat, jobb is addig, hogy külön vagytok. Ez alatt kiderül, hogy ki mit szeretne. És ha mindketten akarjátok, akkor mindketten tegyetek is érte. Beszéld meg vele, hogy gondolkodjon ő is, mielőtt kimond dolgokat. Te pedig mutass egy kis érzelmet, lássa rajtad, hogy megbecsülöd, komolyan gondolod ezt az egészet.


Úgyis lesz az évfordulótok, töltsétek kettesben a napot, csináljatok valami közös programot.


Ha nem taliztok addig, akkor lesz időtök gondolkodni. Ha meg igen, akkor éreztesd vele, hogy folytatni akarod. Hívd fel esetleg, vagy csak írj neki egy sms-t, csak hogy tudja, hogy gondolsz rá, vagy valami, te keresd őt szerintem.

2011. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem si csodálkoznék azon, ha szakitana veled, mert nem mutatod ki az érzéseidet. Nemtudom neked hogy esne, hogy 2 évig leszarják a fejed, csak elvileg szeretnek. Én kiakadnék. Ha elvárom hogy adjan a másik fél akkor ő is elvárhatja tőlem, Nem lehetsz ennyire önző.
2011. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.Ilyen egyszerű.Ahhoz meg grat,hogy te a 2év alatt képtelen voltál kimutatni,hogy igazából szereted!Nem csoda,ha szegény totál idegbeteg tőled!
2011. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!