Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért néz állandóan ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért néz állandóan ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, látom szinte folyton engem néz, én próbálok nem rá figyelni, de amikor látom (akármilyen messze is van tőlem mindig engem néz. Ha észreveszem van, hogy gyorsan elpillant. Amikor másik terembe vagyunk, akkor is így van.


15/F


2011. febr. 19. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mert olyan ronda vagy hogy nem tudja magát túltenni a látványon.
2011. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert csukott szemmel pofára esne
2011. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű ,hogy bejössz neki csak nem vagy elég tökös hogy odamenj hozzá.

Amúgy ilyenkor nézz utána a csajnak FB meg ilyen helyeken (viva la technológia) és várd a megfelelő pillanatot hogy leszólíthasd én régebben ezt csináltam :D

2011. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fémfaház ***** válasza:
lassú az adatfeldolgozása, így sokáig kell nézzen hogy kialakuljon benne 1 kép
2011. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
V bejössz neki, v nagyon nem. Mondjuk ha rendszeresen néz, akkor inkább az előbbi.
2011. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogy néz ki a lány? osztálytársad, vagy idősebb/fiatalabb nállad?
2011. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!