Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi ez ami köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez ami köztünk van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 2 hónapja "együtt vagyunk", de igazából nemtudnám pontosan megfogalmazni, hogy mi is ami köztünk van. Nem járunk együtt, ezt még az elején letisztáztuk, mert neki túl sok dolga van, és nem szeretné azt, hogy mikor nincs rám ideje, akkor haragudjak, ezt ő mondta. Két helyen melózik, iskolába jár, végzős, és jövőre újabb szakra jelentkezik. Néhányszor megkérdeztem, hogy szerinte mégis mi van köztünk, és ő mit szeretne tőlem. Ez még a "kapcsolatunk" elején volt. Nem igazán tudott válaszolni, akkor úgy voltam vele, hogy rendebn van, akkor annyiban is hagyom az egészet, hisz volt egy pár dolog amiről a véleményemet elmondtam neki, hogy ez nekem így nem felelne meg. Majd mikor már épp odáig jutottam, hogy vége, akkor változtatott, nagyon sok dolgon, ami addig eléggé furcsán működött. Megintcsak nem tudtam abbahagyni. Azóta nagyon jól megvagyunk, mikor találkozunk, akkor mindig mondja, hogy mennyire hiányoztam már neki, meg hogy nagyon imád. Amikor lehetőségünk van, akkor találkozunk, ez általában heti egyszer fordul elő, hétvégén nagyrészt az én hibámból nem, hétköznap pedig ő nem ér rá, de van, hogy össze sikerül hoznunk két három találkát. És iylenkor nagyon jól elvagyunk nálunk, vagy náluk. Igazából nem vagyunk együtt, de tudtomra adta azt is, hogy nagyon féltékeny. Szerintetek mit akarhat, mi játszódik le benne, miért nem vagyunk együtt hivatalosan is?
2011. febr. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

mert egy kapcsolat sok kötöttséggel jár. mert így van esélye hogy esetleg mással is kavargasson közben. mert így "nincs jogod" számon kérni tőle, hogy hol volt, kivel, mit csinált.

szóval szabad marad, de kielégített.

ezek lehetséges indokok.

2011. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen, részben ettől féltem. bár még annyi információt kaptam róla, egy közös barátunktól, hogy nagyon rendes, nagyon kedves, és egy roszs szó nem lehet rá.

illetve február eleje óta már egészen a jövőt tervezgeti, évekre előre beszél, hogy majd ő segít, mikor majd én írok szakdolgozatot, stb. pedig az még nem most lesz.

2011. febr. 19. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, valószínűleg a közös barát nem fogja neked kibeszélni őt, ahogy neki sem téged. :)

de nem akarom elvenni a kedvedet vagy bármi ilyesmi, hisz te ismered. kérdezz rá a barátféleségednél újból erre, ha téged ez nem hagy nyugodni. vagy egyszerűen csak közöld vele, hogy te mit szeretnél.

2011. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ezt baráti körben dugókomának hívjuk...

Az elsővel értek egyet, ha kellesz, jobb esetben kéznél vagy, egyébként elvan nélküled is. És persze, hogy féltékeny, miért örülne, ha valaki elhappolná előle ezt a baromi kényelmes lehetőséget?

2011. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!