Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiabáltam és szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabáltam és szakítottam vele. Lehet, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal, hogy ne távkapcsolat legyen, közös albérletben lakunk. Eddig majdnem minden tökéletesen működött, de néhány hete új munkám lett, és nagyon sokat dolgozom, heti 5 napot 12órázom, hogy mindkettőnket eltartsam. Kb 3 hete nagyon furcsán viselkedik, mindenért leszúr, sokat veszekszünk, nem ölelget úgy, mint előtte, nem mondja, hogy szeret, és alig van nemi életünk. Minden hónapban elmegy az anyukájához 3 napra, most is elment, de közben kiderült, hogy a héten a szemembe hazudott. Nem nagy dolog, de ez már nem az első ilyen. Felhívtam tegnap és kérdőre vontam, de nem méltatott válaszra, azóta nem keres (amúgy sem szokott jelentkezni, ha az anyjánál van). Nemrég felhívtam megint, és annyira felidegesített a flegma hozzáállása, hogy kiabálni kezdtem vele, és kijelentettem, hogy vége, én elköltözöm, mert nem szeretnék tovább azon idegeskedni, hogy mikor mivel vágja át a fejem. Erre ő a legnagyobb hidegvérrel közölte, hogy mehetek, ahova akarok, őt nem érdekli.

Holnap dolgozom, de mire hazaérek, ő már itthon lesz. Mit tegyek? Hallgassam meg a magyarázatát, és bocsássak meg neki (vagy még én kérjek elnézést?!), vagy toljam szét a két összetolt heverőt, amin alszunk, és amint lehet lépjek le?


2011. febr. 19. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekli mit csinálsz, lehet nem is az anyjánál van, hanem egy másik csajnál. Ha nem tud normális és hihető magyarázatot adni, akkor hagyd ott, hiszen miért éri meg neked, hogy megalázkodj előtte?! 28L
2011. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
N/F? Kor?
2011. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát az is szégyen már hogy te tartod el nem neked szégyen hanem neki hagyd ott a fenébe
2011. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te tartod el és még bocsánatot akarsz kérni, mert kiabáltál vele?

Lépj le de nagyon gyorsan

2011. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én 21/L, ő 22/F

Azért én melózom, és nem fordítva, mert ő egyetemista...

2011. febr. 19. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Nem érdemel meg téged.
2011. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy az anyjánál van 3 nap??
2011. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egészen biztos, hogy ott van, mert a saját telefonját ilyenkor fel sem veszi (valamiért lenémítja), csak az otthonin tudom hívni, azt meg majdnem mindig az anyukája veszi fel.
2011. febr. 19. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
azért ez tök érdekes dolog h ha az anyjánál van akkor fel sem veszei a telót.ezt mivel indokolja?itt valami nagyon nincs rendjén.tuti másik nő van a dologban az anyja meg falaz neki.ennyi.elég szomorú h már 5 hónap után itt tart a kapcsolatotok.ez később csak még rosszabb lesz.te tartod el és még ő köcsögösködik veled?ez hogy működik?hagyjd el.majd fogja ő bánni amit tett veled,de akkor már remélem nem bocsátazs meg neki.
2011. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az tuti, h otthon van, nincs másik nő.

Én marha meg szeretem, annak ellenére, h így viselkedik... :(

2011. febr. 19. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!