Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvez el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el a barátom olyan hamar? Nekem a leghosszabb szex 1 perces volt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Először verd ki neki! Ha kell, sorban kétszer is! Harmadjára biztos, tovább fogja bírni! ;)

Amúgy tényleg brutál jó nő lehetsz, ha 1 perc alatt elmegy tőled :$

2011. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz, a 3. 4. menetet már biztosan tovább bírja majd, hacsaknem elsőre kifogy belőle minden szusz. :P Az enyém 10 perc után újra aktív, ne hagyd őt lelankadni az a lényeg :P
2011. febr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy újra fel fog állni neki... A barátomnak kb fél napig olyan érzékeny utána a makkja, hogy szóba se jöhet soha 2. menet.

Szerintem a barátod gyakoroljon maszturbálás közben, ez az enyémnek is segített- az elején 5-10 percig bírta, most (2,5 év után) pedig 20-25 perc:) Plusz Ő is ki szokta venni néha közben, mikor már érzi, hogy elmenne, akkor kényeztet engem, vagy csak simán másik pózba váltunk, amiben neki nem annyira jó. Én kb ezeket tudom ajánlani.

2011. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mond meg neki hogy gyenge amit csinál , ettől bizonyítási kényszere támad;)
2011. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha nálunk ilyen történik, én nem hagyom abba, és a pasim is bocsánatot kér XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD És folytatja amíg nekem meg nincs a min. 6 XDXDXDXDXD Utána még egy darabig bírja csinálni, de sietned kell
2011. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%
Tőlem is egy perc alatt elment a volt pasim, pedig nem is szeretett, és még csak túl jó nő sem vagyok. Már elnézést, de balf.sz:S
2011. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, szexuálpszichológus segített. Nagyon tudom ajánlani, mert anélkül lehet hogy kínlódhattok életetek végéig. Egyébként az is sokat segít ha mellette vagy mindenben, és ne veszekedjetek emiatt, mert az csak ront a helyzeten. Ez tapasztalat.
2011. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!