Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg ennyire szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ennyire szeret?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva indulok egy sulis sítáborba és kb. egy hétig nem leszek itthon.Ahogy tegnap az ágyon feküdtem a barátommal,mondta,hogy fél tőle,hogy ez a kapcsolatunknak nem tesz majd jót.Nem pont így,de hasonló szavakkal mondta.Én meg nagyon meglepődtem ezen,mert nem tudtam mire vélni.Aztán mikor látta,hogy rosszul esett,elkezdett magyarázkodni,hogy nem úgy értette.Mert én kérdeztem,hogy mégis miért volna rossz?Fél,hogy megcsalom?/Mellesleg nagyon hűséges típus vagyok./Erre az volt a válasza,hogy nem,nem attól fél,hanem attól,hogy nem fog nekem eléggé hiányozni.Mondtam neki,hogy ez hülyeség,hisz ő mindig hiányzik,mert nagyon szeretem és szeretek vele lenni.

Az volt a válasza,hogy igazából azért nem akarja,mert nem fogja bírni nélkülem,mert annyira szeret és félt,hogy egyszerűen "nem tud nélkülem élni" és annyira örül,hogy ilyen jó a kapcsolatunk és nagyon boldog velem,csak fél,hogy én nem szeretem úgy őt,mint ő engem.

Pedig ez hülyeség.Nagyon szeretem.Sőt,azt hiszem,szerelmes is vagyok belé...Csak engem már annyiszor átvágtak a pasik,hogy nem merem annyira kimutatni,ha odáig vagyok egy fiúért.

Szerintetek most mit kéne csinálnom?Vagy nektek mi jött le ebből az egészből?


2011. febr. 18. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret. Menj el selni,nyugtasd meg. Esetleg,ha megengedheted magadnak írj neki levelet vagy valami,az megnyugtatja meg jól is esne neki!:D
2011. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*síelni
2011. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Féltékeny. De komolyan. És ez természete. Te is az lennél, ha nem is vallod be magadnak. Emellett biztos félt is.

Mindkettő csak azt jelzi, hogy nagyon sokat jelentesz neki.


23F

2011. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de ha sulis sítáborba mész akkor elég fiatal vagy még ahhoz, hogy kijelenthesd "annyiszor átvágtak a pasik", hogy ne merhesd kimutatni az érzelmeidet (feltéve ha nem vagy egy ordas kurv@) Szerintem ha tényleg szereted és ő is téged akkor éreztesd is vele ezt. Ő is magabiztosabb lesz. Talán ennek hiányában félt elengedni mert féltékeny és azt hiszi úgy gondolod, úgysem lát az a marha, azt csinálok majd amit akarok.
2011. febr. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
közbe hívdfel,lássa,hogy semmigond nemlessz.
2011. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
annyira szeret majd megcsal :D
2011. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 03:25


Nem akarok veszekedni,de sztem nincs teljesen igazad..Nem akarok észt osztani,mert én is fiatal vok (15 és fél),de én se merem kimutatni az érzelmeim nagyon egy fiúnak..Még ha csak tetszik se,akkor se nagyon. :/ És eddig 2szer voltam nagyon szomorú fiú miatt..most épp másodszorra.:):S

2011. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:11

Tudom, hogy mondani könnyű. De majd rájöttök ti is, hogy jobb egymás érzelmeivel tisztában lenni és így a kapcsolat is jobb lesz!

2011. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!