Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy ne bénázzak meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkozgatok egy ideje és beleszerettem viszont úgy érzem ezt következő talinál a tudtára kéne adnom csak nem tudom hogy hozzam fel ezt a témát hogy szeretem majd a csók...akik jártasabbak ezekben azok adhatnának pár tippet:)Előre is kössz:)
2011. febr. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is írj valamit a csaj eddigi reakcióról irányodban:)
2011. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet már fáradt vagyok szval nézd el nekem de mire gondolsz pontosan hogy a reakcióira?:D
2011. febr. 18. 21:34
 3/11 A kérdező kommentje:

Reakcióiról xD

Már írni sem tudok:D

2011. febr. 18. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelek, hogy viszonyul(t) hozzád a csaj...miket mondott neked, hogy mondta, mit csinált(atok) stb...
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát olyanok hogy közel ültünk meg álltunk egymást mellett,kézérintés,hagyta mikor álltunk hogy a hátát simogassam kicsit ilyenek voltak és 1-2 hete szóbahoztam hogy érzi ezeket és hogy lehet e szereinte komolyabb köztünk és ő is úgy van vele mint én mert mondta hogy persze:)Ilyesmik voltak:)
2011. febr. 18. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Sziaa, én lány vagyok! Ha még nem vagy biztos abban, hogy ő is viszontszeret téged, akkor addig ne mondd meg neki azt, hogy szereted!:) Mondd inkább azt, hogy nagyon kedveled, bókolj neki:) és ha látod például, hogy a haját babrálja, vagy a szádra pillantgat, miközben beszélsz, esetleg megérint téged többször, futólag, akkor ezek azt jelentik, hogy te is bejössz neki, és ha úgy adódik, nem utasítja vissza a csókod:) Nézz utána a testbeszédnek a neten, sokszor többet mond azzal az ember, mint a szavaival:) Sok sikert kívánok:) (Hány éves vagy amúgy? :)
2011. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó vagyok, amikor elkezdtem válaszolni, még nem láttam az eddigi kommenteket :$ :D
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gond:)Amúgy 20 vagyok és majd utánaolvasok ezeknek:)
2011. febr. 18. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Csajszi ez engem is érdekelne belinkelnél nekem 1 tesbeszédről szóló oldalt? mert én csak ilyen könyveket találtam amiket meg kell venni:D köszi:P
2011. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy sima testbeszédes:)

[link] Ez már egy kicsit konkrétabb :P

[link]

Szakértőktől:D (Pick Up Artist, nagyon durva, láttam is valahol videót róluk, nem tudom, hogy ténylegesen felszedtek-e nőket, vagy csak ezt mondták, de az tény, hogy igazuk van:)

[link] Itt pedig még sok dolog egyben:) Jó olvasgatást! :)

2011. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!