Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog azon kattogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog azon kattogni, hogy mi lesz a jövőben?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónap szakítás után újra együtt vagyunk.

Eleinte nemet mondtam, aztán rájöttem hogy mennyire szeret és hogy én sem tudok nélküle élni.

Komolyan gondolja velem, összeköltözés, idővel házasság, gyerek.Erre vágytam, de mégis félek ettől. (Most költöznék össze először vkivel)Hogy mi van ha ez mégsem így lesz, ha esetleg Ő, vagy én meggondol-om/ja magát, ha unalmassá válik (ezek miatt mondtam eleinte nemet, de másra hivatkoztam)

E gondolatok miatt, mintha nem tudnék örülni a jelennek, érzem nem olyan vagyok mint előtte (kedvetlen vagyok)!Tudom furin hangzik.Számomra is érthetetlen, még sosem voltam így!

Léci segítő válaszokat írjatok!


2011. febr. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről. Döntsd el, mit szeretnél a jövőben.
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha erre nem vagy képes, ne költözzetek össze és főleg ne szülj gyereket.
2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat jövője mindig is nagyon fontos hiszen nem lehet mindig a mának élni. De a jelenben kell élni szóval túlzásba nem szabad sose vinni ezt meg kell beszélnetek ,mert a problémák nem oldják meg saját magukat.
2011. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól félsz,ami még meg sem történt.Nem gondolod,hogy felesleges?Velem is történt már ilyen,konkrétan a barátnőm érzett ugyanígy.Kellett hozzá 1-1,5 év,hogy meggyőzze saját magát,hogy nincs értelme ezen kattognia.Azóta eltelt már pár év,nyoma sincs ezeknek a gondolatoknak.Nem érdemes megfosztanod magadat a jó kedvtől,pozitív élményektől.Összeköltözni és együtt élni azért nem olyan egyszerű,rengeteg feladatot,problémát kell majd együtt megoldanotok...,vagy összekovácsol titeket,vagy nem.Ezen kattogni viszont teljesen felesleges,ha szeretitek egymást.
2011. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges 20 évesen azon rágódni, hogy a gyermekeim, átélik majd a halálom.
2011. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!