Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit Tegyek, hogy olyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek, hogy olyan legyen mint pár napja?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel kb. 1 hete vagyok együtt, és az első nap 3-4 szer ölelkeztünk legalább de azóta semmi...

Második nap már csak köszöntünk egymásnak ha találkoztunk a suliba, de az utóbbi 2 napba már amikor elmentem mellette a folyosón úgy tett mintha észre sem vett volna...


Egyik nap este pont arra gondoltam hogy holnap elhívom valahova és lesmárolom, de ahogy találkoztam vele a suliba és kb 2 méterre mentem el mellette,de már mintha észre sem vett volna... ettől én teljesen elbizonytalanodtam hogy még szeret-e egyáltalán, és ez miatt nem merem megcsinálni mert nem szeretnék rontani a dolgon mert nem tudom hogy mi lesz rá a reakciója...


Kérlek segítsetek, hogy hogyan tudnám vissza csinálni! :(

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat...;)


2011. febr. 17. 16:57
 1/7 Moszuke ***** válasza:

ha szar a helyzet semmit se fog rontani egy randira hívás.

ha meg még mindig szeret akkor örülni fog a feje.

aj na mind1, most nincs kedvem kötekedni semmilyen téren. enny

2011. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem rosz de nem is túl jó...:/

de köszi :)

2011. febr. 17. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:

de azt az "elhívást" nem úgy gondoltam hogy randira hanem csak úgy sulin belül...

Először sétálni akartam hívni amikor úgy részben jó volt az idő de aztán másnapra rosz lett...

2011. febr. 17. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha bátortalan vagy, azt nem sok lány díjazza...

Lehet pont ő is egy olyan, aki szereti, ha odalépsz :)

2011. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de amúgy megmerném csinálni csak azzal van a bajom hogy nem köszön és ebből én azt szűröm le hogy nem szeret, és ha pedig nem szeret akkor gondolom nem akar velem smárolni és annyira nem ismerem hogy tudjam hogy egy ilyenre hogy reagál :/
2011. febr. 17. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehetnél határozottabb!!!Ha a barátnőd,akkor kapd el,hívd el randizni,ne félj tőle,nem harap.
2011. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van mert pont most gondolkoztam rajta hogy ha nem szeretne akkor már szakított volna...
2011. febr. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!