Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy meg tegyem e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy meg tegyem e vagy ne?

Figyelt kérdés

Mit csináljak!? Van egy "barátom"akivel együtt "járunk"és le akar fektetni. Csak nem tudom hogy most ha lefeküdnék vele utána velem maradna? Meg én még nem szeretném csak nem akarom megbántani azzal hogy nemet mondok. (amúgy 2 hete járunk volt osztálytársam. )

13/L


2011. febr. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeeeee. Semmiféleképpen. Most ne azt nézd hogy nem akarod megbántani. Max úgy mondd meg neki, hogy ne haragudj, de erre én még nem vagyok felkészülve. Vagy vmi ilyesmi.

16/F

2011. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak dugni akar mást nem!
2011. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg. 2 hét nagyon kevés idő. És az a fontos, hogy Te még nem szeretnéd. Ő foglalkozik azzal, hogy Te még nem szeretnél lefeküdni vele? Mert ha nem, akkor eleve nem éri meg vele foglalkozni, ha meg igen, akkor meg úgyis megérti, hogy Te még nem akarod.
2011. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:
2011. febr. 17. 16:56
 5/8 A kérdező kommentje:
azt mondja találjak ki egy helyet ahol...
2011. febr. 17. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 23 évesen se feküdnél le senkivel 2 hét után.

A barátommal lassan 2 éve járunk, és több hónap telt el mire először szeretkeztünk.

Te még csak 13 éves vagy, még gyerek! Magad is írod, h még nem szeretnél szexet. Akkor ne tedd! Ha emiatt elhagy akkor az a srác nem ér semmit!

Lehet, h maradinak tartasz, de szerintem csak olyannal feküdj le akit teljes szívedből szeretsz!

2011. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

illetve

feküdnék:S

2011. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lujzi cica ***** válasza:
100%

Szerintem se tedd meg főként, hogy még csak két hete vagytok együtt.


15/L vagyok, már 4 hónapja vagyok együtt a barátomal és még mindig nem feküdtünk le.

2011. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!