Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért csak a szex miatt érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés

Eddig ahány fiúval "találkoztam", az összes csak a szexre hajtott. Vagy pár nap járás után akart volna szexelni, vagy alap szexkapcsolatot akart. Szerintetek ez miért van?


Köszi előre is a válaszokat. :)

15/L


2011. febr. 16. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15 évesen én is csak a szexre kellettem volna a pasiknak. Mindegy volt, hogy hány éves. Csinos voltam, ártatlan, érintetlen, és naiv. Azt hitték, könnyű préda vagyok. Amikor rájöttek, hogy nem, akkor jött a "majd hívlak" duma. Aztán 17 évesen összeakadtam egy olyan sráccal, aki tényleg hívott. Eltelt 5 év, azóta együtt lakunk, és a menyasszonya vagyok. 22/N
2011. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hallottam itt pár hülyeséget, ezekre kommentálnék:

- a fiúk csak testileg érnek később a lányoknál, minden más szempontból azonban hamarabb. A lányok csak AZT HISZIK, hogy ők érettebbek, mert abban a tévhitben élnek, hogy aki nem "kapcsolatot" akar hanem csak dugást, az éretlen. Ez baromság. Fiatal fiúknál pont amiatt kell aggódni aki nem CSAK dugni akar. Lánylelkű nyápicoknál látsz csak ilyet.

2011. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

én azt hittem különben, hogy azért csak szexre kellek, mert erre lennék csak jó. xD

amúgy.. képet nem teszek fel magamról. :)

2011. febr. 18. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!