Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy maradjak vele kettesben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak vele kettesben?

Figyelt kérdés
A tánctanárom és van barátnője úgy 3 éve. Mégis folyamatosan teszi nekem a szépet. Néhány hete úgy köszönt el tőlem, hogy "Jó éjt, szere..." és hirtelen csendben maradt. Ezen nem is csodálkozom, mert a végét csak elég halkan tette hozzá, mert öten-hatan vártak arra, hogy vele beszéljenek, és simán hallhatták volna, de azt hiszem, nem tűnt fel senkinek. Tudom, tudom: én vagyok a gaz csábító, de már évek óta szerelmes vagyok belé, próbáltam hagyni a fenébe, de az utóbbi mondatával teljesen magába bolondított újra. Most már tényleg teljesen megőrjít, szeretnék végre összejönni vele, vagy legalább szexelni egyet vele:) Ha megérkezik fél órával órakezdés előtt, folyton a portán beszélget az utolsó percekig. Óra után még nem végez, késő estig órát tart, amin sajnos már nem tudok maradni. Ha kettesben lehetnék vele, legalább 10-20 percig, összehozhatnánk valamit. De hogy maradjak vele kettesben? Kíméljetek a de-köcsög-vagy-hogy-le-akarod-nyúlni-más-pasiját jellegű válaszoktól pls!
2011. febr. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szerelmes lennél nem csak szexelni akarnál vele nem? :S
2011. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok, és nem csak szexelni akarok vele, de ha csak ennyit sikerülne összehozni, annak is jobban örülnék, mint a semminek
2011. febr. 15. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Sztem lopj 1 csirkét! és akkor minden jóra fordul!
2011. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérnék egy kis plusz infót: te hány éves vagy és ő mennyi?

másik kérdés: te vagy az egyetlen akivel ezt eljátssza?

Tudod milyenek a tánctanárok... :)

2011. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másokkal is szokott hülyéskedni, de egyedül velem flörtölget így. Erre már én is gondoltam, de az utóbbi időben volt egy-két olyan húzása amit csak úgy nem csinálna, ha nem jelentenék neki semmit. Egyébként ő 28, én meg 17.
2011. febr. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!