Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem lehet egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lehet egyszerűen szétszedni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mért van az,ha az egyik fél már kitekinget a kapcsolatból ,esetleg meg is csalja a másik félt,mégsem hagyja ott.Mért nem lehetséges ez,akkor mitől mehet szét egy kapcsolat ,ha nem ettől?
2011. febr. 15. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
megunják egymást, mindig vitatkoznak, felidegesítik egymást stb...
2011. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Attol, hogy a másik rájön és szakít vele.Én pont így adtam ki az egyik barátom útját.Havonta szakított velem, aztán pár nap múlva visszakönyörögte magát, h. nem tud nélkülem élni és szeret stb.Aztán rájöttem, h. ilyenkor mindig csajozott és mivel nem jött össze ezért inkább visszakönyörögte magát.

Amúgy ilyenkor alegtöbb pasi inkább azért marad mert vagy van valami a lányban amit szeret,de mégsem kap meg mindent, vagy egyszerűen kényelemből, vagy nem akarja megbántani.Pl. én 2évig azért nem szakítottam egy fiúval,mert persze féltem h. nem találok normális pasit és magányos leszek, illetve nem mertem megbántani(ő már nem szeretett,de nem volt se munkája, és a szüleihez sem akart menni, szóval szinte az utcára küldtem volna)De aztán szakítottam vele, még 1-2 hónapig nálam maradt, de mégis én voltam a szemét, szóval erről ennyit.

2011. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Otthon főznek, mosnak rá, és még félre is léphet következmények nélkül. Miért hagyná ott valaki a menyországot? :)
2011. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszer történt már meg velem, hogy az én hátamon felkapaszkodva ment vissza egy lány egy megingott kapcsolatba... Én feltöltöttem őket önbizalommal, és mi történt? Visszament. Sok embernek az érzelmi hullámvasút kell. Egyszer fenn, egyszer lenn. Végig fenn nem lehet... Ezek azok az emberek, akik a szerelem érzésébe szerelmesek, nem a párjukba...

Nem kell szétszedni. Inkább érezd magad szerencsésnek, hogy megmenekültél egy bizonytalankodó személytől.

2011. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaki inkább mindent eltűr a párjának csak maradjon vele.

Lehet azért, mert szereti és nem akarja elveszíteni, vagy mert fél hogy egyedül marad.


Ha valaki csak azért csalja meg a, hogy az kidobja emiatt, arról meg megvan a véleményem!

Elé kell állni és megmondani, hogy ez így nem megy tovább.


Jó lenne ha az emberek nem csak biológiailag tartoznának a gerincesek közé!

2011. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!