Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a lány magasabb?

Figyelt kérdés
Ha pl a pasi pár centivel alacsonyabb a lánynál?Van egy lány akivel esetleg lehetne is valami,viszont olyan durván egymagas velem,talán picivel nagyobb tőlem... és nemtudom...azért szeretem amikor énvagyok a magasabb stb de így hmm...
2011. febr. 14. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nálad ezen múlik a kapcsolat, akkor gáz. Ha túl tudod tenni magad ezen, akkor tökmindegy.
2011. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nemcsak ezen múlik,de azért lehet picit zavarna...furcsa lenne
2011. febr. 14. 15:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem ezen múlik, de szintén zavar. Mert nem hiszem el, hogy alacsonyabb pasi kell neki. Ha már megismerek egy lány és alakul valami, akkor nem zavar(na).
2011. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez ne zavarjon! Ne ezen múljon a kaplcsolatotok! Most nekem is van egy szereelmem aki pár centivel kisebb nálam, de már nem zavar! 14/L
2011. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem volt már alacsonyabb pasim, és nagyon zavart.... cikinek éreztem az utcán fogni a kezét. mintha az öcsém lett volna....

persze mindenki máshogy gondolja

17/L

2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hol nem volt leveleztem egy fiúval, nagyon tetszett, találkoztam Vele- ugyanolyan alacsony volt, mit én(mondta, hogy Ő azt hitte, én alacsonyabb vagyok, én meg azt hitte, hogy Ő magasabb ( fotóról)- aztán Ő lett a nagy Ő :)
2011. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Turbocharger ***** válasza:
Nem ciki, csak ha te is annak erzed. 18/F
2011. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak remélem te vagy Az a fiú! :)) 3. voltam
2011. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok :P Elvileg Ő aztmondta hogy 173, én 176vagyok.Most úgy eléggé öszevesztünk szóval még nemis biztos a dolog...élőben sem találkoztunk még rendesen csak láttuk egymást,de Ő szerintem magasabbnak tűnt....És hát tudom nemezen múlik de azért mégis jobb ha a pasi magasabb...
2011. febr. 14. 16:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Most épp egy magasak vagyunk vagy talán picit magasabb is nálam. 2,5 év alatt megnőtt:D annyi, hogy ki kell húznom magam de ez legyen a legnagyobb probléma egy párkapcsolatba. 20/F
2011. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!