Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan ünnepli a Valentin-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan ünnepli a Valentin-napot, kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lesz@rom.
2011. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy erőltetett. Nyugatról átvett divatizé...

Oké, hogy romantika, meg örülünk, hogy vagyunk egymásnak, de ezt nem kell 1 naphoz kötni. Minden nap örülni kéne a szerelmünknek, romantikus programot meg elvileg bármikor lehet szervezni.

2011. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hujeseg..... s egyedul

22

2011. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ugyan olyan nap mit az összes többi,és nem is ünneplem...
2011. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
telibesz@arom
2011. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én utálom a Valentin napot szerintem nagyon felesleges:S

ha szeretek valakit azt nem csak valentin napon szeretem, ill. nem csak ezen a napon mutatom ki..


17 L

2011. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehet, hogy átvett szokás és csak arról szól, hogy minél több bevételhez jussanak az üzletek a csipp-csupp ajándékok értékesítése miatt, de én személy szerint vártam már, hogy eljöjjön ez a nap. Egész héten lótunk-futunk, dolgozunk, alig vagyunk együtt a párommal a sok meló miatt, de ez a nap csak KETTŐNKRŐL fog szólni. Begubózunk, rendelünk egy pizzát, megnézünk egy filmet és örülünk, hogy együtt lehetünk. Sajnos nem tehetjk ezt meg minden nap, úgyhogy kimondottan örülök, hogy van Valentin nap.
2011. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont úgy ünneplem, ahogyan a tegnapi Ella Napot vagy a holnapi Georgina napot...

Mi akkor ünnepeljük "magunkat", amikor az évfordulónk van. Nem ez a normális?

2011. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy hogy, ünnepelném mért olyan nagy ünnep lett ez a nap ez max a virágárusoknak jó nap! Én magasról teszek rá.
2011. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon hiányzik az exem:(

nem elég nincs velem,ráadásul még "emlékeztetnek is " valentin napkor erre:'(((

2011. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!