Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent amikor egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent amikor egy nőnek játékosan azt mondják:"szétcsaplak ) "?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom mondta ezt egy havernőnek, amikor a csaj cuki módon be volt csiccsentve a piától.

és tegnap láttam a való villában, hogy ezt mondta jerzy a giginek, amikor fel volt rá izgulva!!!!


nem tudom hova tegyem, mit gondoljak szerintetek a barátom ezen kijelentéséről, vagy lehet ez ártatlan is????


a barátomat nem kérdezgetem, ő ilyenkor tagad mindent, meg szépít, meg bla bla.


2011. febr. 14. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet ártatlan is, simán a lecsaplak-ra is gondolhatott.

Egyébként basszus, nehogymár a Való Világból indulj ki.

2011. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem undorító.
2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Joco901019 ***** válasza:
40%
Gondoltam hogy a való világból vetted azt a jelenetet én is láttam. Ha egy férfi ezt mondja akkor a szexre gondol. Az hogy szétcsaplak ilyenkor nem perverz gondolatokra kell gondolni csak nyomatékosítja, hogy mennyire szeretné már. Ez egy szlengesebb kifejezése a dugásnak.
2011. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
se való világból, se a jerzyből ne indulj ki, az egy izomagyú szerencsétlen mafla, hogy Gigella milyen nő azt inkább hagyjuk
2011. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

csak véletlen hallottam a való világból, nem abból indulok ki

ha máskor hallom még mástól, arra alapoznék

csak az a rossz, hogy ezt egy petting közepén hallottam a Jerzytől

lehet az én páromnak is állt közben a csajra....

olyan lesújtó:(

2011. febr. 14. 12:45
 6/14 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha más csajra is áll esetleg a szerszám? Az a helyzet, hogy szerelem ide vagy oda, attól egy szép nő látványa beindíthatja a férfi ösztöneit.

Az, hogy szétcsaplak pedig annyifélét jelenthet. Az, hogy egy ember szexuális kifejezésként használja még nem jelenti azt, hogy a másik is erre asszociál a szó hallatán, vagy használata során.

2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaj és ha állt rá nekiakkor mi van? Úgyis azzal jöttök hogy ösztönlények a pasik, hát basszus, te is megnézel egy jó pasit az utcán nem? Akár mennyire szeretnénk civilizált életet élni, attól még az ember nagyon is egy állatfaj, és hajtja az ösztöne is, annyi, hogy a józan eszével (már akinek van) gátat szab a testi szükségleteinek..
2011. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nekem ugyan nem kéne az ilyen bunkó paraszt mint a pasid.. így beszélni egy lánnyal..
2011. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

akármennyire ösztönlény mindenki, meg bármi, de valahogy én ennek nem tudok örülni, hogy más csajokra bukik ilyen nyilvánosan, mindenki előtt kifejezve, engem lejáratva.


az én barátom ne legyen ilyen és kész, ha a szétcsaplak=megd*gnálak-al

2011. febr. 14. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
hát akkor mi a kérdés a továbbiakban? pont ezt mond a szemébe aztán rúgd ki!!!
2011. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!